Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mists of Pandaria Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

ben de açtırdım oynadım, çok baymadım bu sefer oyundan ama serverın boşluğundan mütevellit (burning legion) biraz sıkıntıdayım. o yüzden ravencrestte yeni karakter açtım yavaştan kasıyorum. iş güc yüzünden baya yavaş kasıyorum. (10 günde falan 46 yapabildim) eğer varsa bi patidaş, yardım ederim ben sana canım da sıkılıyodu zaten diyen, karakterimi paylaşabilirim. he derse, yok ben sana kasmam ama canım da sıkılıyor öyle takılayım diyeniniz varsa sabah 10 ila akşam 7.30 arası oynamak şartı ile benim hesap ile oynayabilir. (isterse yeni char kasar, hesaba zarar vermediği, bot açmadığı sürece kabulumdur)

bu arada hesapta bi adet 90 priest var, main shadow off heal. 73 hunter 73 warrior işte hatırlamadığım böyle bir sürü char var. Hemen hemen hepsi farklı serverlarda. zaman öldürmek için birebir hesap eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ya kutu ilk install'dan sonra kayip zaten. Bosuna fazla para vermek istemiyorum.

Bu arada sayfa sonu.

Deacon said:

Nerden almali bunu ya? Cd-key yeterli, istemiyorum kutu falan. 80 TL vermek istemiyorum simdi. Nette 25 euro civari buldum da simdi nereye guven olur bilemiyorum. Var mi onerebileceginiz yer?
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

DKnın avantajı 60dan başlaması ama oynamayı sevmedim hiç DK.
Warrior veya Paladin olacak herhalde kararım ama bakalım.
Ya böyle yeni bi charı hızlı levellamanın bi yolu falan yok mu resurrection falan nasıl oluyor?

Tercih edilen tank önceliğini bilmiyorum ama Warriorun duruşu bile yetiyor:)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi cidden boş server yani. Gerçi kungen'den sonra magtheridon'a migrate etmiş herifim boş server nedir gördüm ama burası cidden yani baymış adam serverı. Ravencrestte rogueu levellıyorum sw önü panayır alanı, goldshire hakeza öyle. trade chatte aramalar falan. ya bl o kadar bayık ki anal dirgee bile cevap yazmıyo herifler. :(
Sosyal ağlarda paylaş

Ben enhanc oynuyorum, gayette güzel. İstediğinle level kasabilirsin, biri diğerinden daha üstün değil doğrusu.

Ancak şöyle bir sıkıntım oldu benim, dps olarak ne seçersen seç ikinci spec heal almak istiyor insan, işte bu noktada Ele oynayan biri nerdeyse item değiştirmeden (belki 1-2 set ve trinket olabilir) aynı geaela oynarken enhanc oynayan için full set dizmesi gerekiyor. Özellikle bir spec için balına bulduğun çok iyi itemin diğer specte kullanılmaması sinir bozuyor biraz.

Bu sorun dışında dps specler arasında bir ayrım yok, her ikiside yakın dps yapıyor ench biraz daha dayanıklı ama melee olduğu için daha fazla hasar alıyor falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Kumadam said:

Bende dünürüm'e uydum, sıfırdan shaman kasmaya başladım. birkaç sorum olacak,

hangi spec doğru olur?
shaman'a yakışır meslekler nedir?

3 glyph ile on numara level kasarsın Ench.

http://www.wowhead.com/item=71155
http://www.wowhead.com/spell=58331
http://www.wowhead.com/spell=57239

5 stack oldumu Malestrom yukarıdaki glyph ile instant heal %100 artıyor.

Lightning Shield proc. yaparsa yüzde 10 az damage alıyorsun. Bir de üstüne Earth Shock atınca yüzde 20 az damage alıyorsun.

FLame Shock da hafiften heal verir Glyph ile. Tam LeveL kasmalık.

Üsütne talent ağacından Healing totem alırsan heal sorunu hiç olmuyor.

Kaldı ki Ench. Shaman direk indiriyor. Pek heal ile işin olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Shaman dediğin Enhancement olur zaten. Oynaması gayet keyifli. Melee olarak bence oyundaki en keyifli sınıf (bi' tek rogue oynamadım adam gibi bugüne kadar, onu bilmiyorum). Gerçi son levelde kontrol açısından en çok tuşa bastıran da sınıf. Herşeyi kontrol etmek gerekiyor. "2-3 tuşa basayım, gideyim" ben sınıfı değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...