Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mists of Pandaria Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

0 dan başlayan adam için eziyet olur mu sizce ya.
cataclysm de deadwing mi neydi adamın sırtında zıplıyorduk hopluyorduk, o zaman bırakmıştım heroic yaparken. sattım accountu vs. şimdi çok pis dönesim var akşamları yapacak bir şeyim yok. haftada 2-3 gün boşum en azından. arkadaş kaptan gemiye gidecek 1 sene yok en azından onun accountuyla akayım ortamlara diyorum da. gözüm yemiyor. kolay mı kasması
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de şu 5.3 patchyle blizz'in mailime yolladığı 7-day free'yle açmıştım da ne var ne yok diye aynı durumdayım resmen.

Dışarda bir yerde otururken arkadaş sohbeti saçmalamaya başladığında "şimdi raid yapıyor olmak vardı, raid sonrası hayatım boyunca görmeyeceğim çevremdeki dangalaklardan on kat insan faroe adalarından guildie ile gecenin 3ünde hayatın anlamını konuşmak vardı" falan diye.

Neyse işte, 5.3le leveling ve grinding hissi iyiden iyiye azalmış. Battlegroundlarda level kasarken mesela galibiyet xpsini oldukça boostlamışlar, o yüzden aylar yıllar sonra underdog pvp adam olmuş afk olmuyor herkes adamakıllı oynuyor falan, ciddi ciddi eğlenerek xp alınıyor bglerde. Pet battlelarla ciddi xp alınmaya başlanmış, gayet de zevkli aslında sfdsd. Benim shamana trialın son günü akşamı girdim, rested mested ama bir anda 87 oluverdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Satın aldığınız hesabın bütün hakları hesabı açan kişiye ait, istediği anda hesabı tek telefonla geri alır ve hiçbir hak iddea edemessiniz.

Aradan 20 sene de geçmiş olsa, üstüne 5 tane exp'de alsanız, ordaki bütün charları başka bir yerede geçirseniz fark etmez. Hesap sahibi bütün explerle birlikte o chalarıda geri isteme hakkına sahip.

Kendi adınıza olmayan hesabı kullınıyorsan bilin ki o emanet bir hesap. Sonra ağlamayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende öyle siliyorum bu ne biçim oyun diyorum aradan vakit geçiyor yine indiriyorum oynuyorum deli gibi Sor acc ye gelince millet o kadar alıyor merge edilmemiş acc ben sürekli bakıyorum daha öyle sorun okumadım sattıkları accler zaten 3-4 senedir girilmeyen accler hem merge ediyosun acc yi ben aldım sor adam 60 yapmıs bırakmış kim bilir kaç senelik ama tabi ama çok ufak da olsa bir risk olabilir o da sizin bilceğiniz iş alırken
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Satın aldığınız hesabın bütün hakları hesabı açan kişiye ait, istediği anda hesabı tek telefonla geri alır ve hiçbir hak iddea edemessiniz.

Aradan 20 sene de geçmiş olsa, üstüne 5 tane exp'de alsanız, ordaki bütün charları başka bir yerede geçirseniz fark etmez. Hesap sahibi bütün explerle birlikte o chalarıda geri isteme hakkına sahip.

Kendi adınıza olmayan hesabı kullınıyorsan bilin ki o emanet bir hesap. Sonra ağlamayın.

şu cok doğru. alın kampanyadan bütün paketleri lvl kasmak zaten oyunun en kolay kısmı. Kafanız rahat olur böylece.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...