Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Barbarian, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Borlach said:

bracer'ı acil değiştir. strongarm alsan şimdilik yeter. ilerde demonic essence ile craft yaparsın all resistli yüksek critli bi tane.

pant olarak all resistli ve çift socketli 200 vit+ olabildiği kadar str li bi tane ile değiştir. omuzluk için vile ward alırsın. yine daha iyisini demonic essence ile craft edersin. bi de takıları değiştirmen lazım. amuleti de demonic essence ile craft dene.

AH de auction ın son dakkalarında iyi dediğin gibi vile ward ile strong arm aldım biri 9000 e biri de 11000 e kelepir geldi normalde hep milyonlardaydı düşük tutumuş bunu birisi son saniye girdim aldım :D pantolon alamadım ama çok pahalı onlar ya altın kasmam lazım. damage im 77.000 küsür oldu düz şu anda... skilli basınca 80 küsür oluyor.

EDIT : http://eu.battle.net/d3/en/profile/turkleader-2534/hero/1787095 itemlara buradan bakabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

epeydir oyuna girmiyorum, en son bankayı temizlemiştim ama bi bakayım işine yarar ring amulet bişey kalmış mı diye. bi de ilerde silah falan bulursan ww barbara dönmen daha mantıklı olur. Hota build keyifli oluyor yüksek dmg görüyorsun fakat ww kadar efektif değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Borlach said:

epeydir oyuna girmiyorum, en son bankayı temizlemiştim ama bi bakayım işine yarar ring amulet bişey kalmış mı diye. bi de ilerde silah falan bulursan ww barbara dönmen daha mantıklı olur. Hota build keyifli oluyor yüksek dmg görüyorsun fakat ww kadar efektif değil.

Wv için sanırım kılıçları tamamlamam lazım valla varsa çok iyi olur borlach.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Suark said:

dual wieldin bi esprisi var mı ya? yani gelen bonuslar harici offhandteki alet dandiniyse kalkan kullanmak daha mantıklı dimi?

oyunun zor olduğu zamanlardaydı o ya. kalkan takan barbar yok gibi bişey, EĞER karakter çok eskide kalmadıysa, <100k dps falan değilse.

2h skorn alır öyle hammer yaparsın, veya ww kullanıyosan dual wield ile %15 attack speed bonus gelir, main hand silah = tornadoların da hızı artar.

hammer çaktın yere diyelim, dual hand olunca bir sol bir sağ silah ile vurur, dediğin gibi statları çok iyi ama 300 dps silahın baz dpsi ile hesaplanır dandik olur. ama ww build'in tornadoları sadece main hand dpsinden hesaplanıyor. (whirlwind esnasında diğer ele gelen vuruşlar tabi ki gene düşük olur)
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
goldbären said:

Suark said:

dual wieldin bi esprisi var mı ya? yani gelen bonuslar harici offhandteki alet dandiniyse kalkan kullanmak daha mantıklı dimi?

oyunun zor olduğu zamanlardaydı o ya. kalkan takan barbar yok gibi bişey, EĞER karakter çok eskide kalmadıysa, <100k dps falan değilse.

2h skorn alır öyle hammer yaparsın, veya ww kullanıyosan dual wield ile %15 attack speed bonus gelir, main hand silah = tornadoların da hızı artar.

hammer çaktın yere diyelim, dual hand olunca bir sol bir sağ silah ile vurur, dediğin gibi statları çok iyi ama 300 dps silahın baz dpsi ile hesaplanır dandik olur. ama ww build'in tornadoları sadece main hand dpsinden hesaplanıyor. (whirlwind esnasında diğer ele gelen vuruşlar tabi ki gene düşük olur)

şu bilgiler patchlerle değişti mi? okumaıdm hiçte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...