Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Barbarian, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bir sorum olacaktı,

Mesela silahta(weapon) %12 fire dmg yada 1200 fire dmg var, bu özellik barbarian'ın fire ile ilgili rune skillerini etkiler mi ? mesela earthquake yada avalanche fire rune skillini arttırır mı ? yoksa silah dışında her şey mi arttırır ?

iyi günler
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle düşündüm ben itemlari şimdilik.

helm - andariel crit/as/lightning dmg/str
chest - blackthorn str/vita/all resist/ 3 socket
pants - blackthorn str/vita/allresist / socket
shoulder - aughild str/vita/allresist/ %life
bracer - aughild str/critchance/lightning dmg/ vita yada all resist
glove - trifecta biseyler (buildde ancients varsa Tusker)
boots - ice climbers str/vita/WW dmg/ all resist
belt - thundergod lightning dmg/str/vita/all resist
ring1 - stone of jordan lightning dmg + dmg arttıran bişeyler
ring2 - ring of royal grandeur
amulet- lightning dmg/critchance/crit dmg/ str (tam emin degilim bundan henüz legendarylerde güzel şeyler var gibi ama şimdilik)
silahlar da shard of hate + TF

bunlardan bot,stone of jordan ve bracer eksik şu an için. set yüzügünün de strli versiyonu lazım tabi asdfas
Sosyal ağlarda paylaş

barbarı kasmak istiyorum ama bir türlü düzgün bir build tutturamadım ya. 65-70 arası ve 70'de gear'ı oturtana kadar (legendary dependant olmayan) bir build paylaşabilir mi bilgili bir barbar? birkaç build denedim hep böyle iki tuşlu gameplayler çok sıkıldım. avalance - ancient spear oynadım mesela. tamam çok güzel 5 milyon critler falan çok hoş, fakat yolda trash mob kesemiyorsun arkadaş, illa toplaman gerekiyor, archer geliyor 5 tane ayrı köşede bir araya toplayana kadar çatlıyorsun, kessen bir dert kesmesen bir dert.
Sosyal ağlarda paylaş

maxrep said:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/ulubatl%C4%B1-2624/hero/5984

iki set yaptım. T4 de bile ölmüyorum. Ancak damage olarakta çok etkili olamıyorum. Tavsiyeleriniz var mı?

Act1 bounty farmlayip Ring of Royal Grandeur u bulman oncelikli hedefin olmali. Ondan sonra cok daha verimli setler yapabilirsin kendine Aughild Cain gibi
Sosyal ağlarda paylaş

tantun said:

maxrep said:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/ulubatl%C4%B1-2624/hero/5984

iki set yaptım. T4 de bile ölmüyorum. Ancak damage olarakta çok etkili olamıyorum. Tavsiyeleriniz var mı?

Act1 bounty farmlayip Ring of Royal Grandeur u bulman oncelikli hedefin olmali. Ondan sonra cok daha verimli setler yapabilirsin kendine Aughild Cain gibi

Bilgi için teşekkür ederim.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...