Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Barbarian, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

knox said:

multilate'i b.trpped proclatsin diye aliyorsun sanirim. cunku bloodbath a kiyasla zayif kaliyor.

o degilde 45+ griftlerde, rift guardian kesmek olum bu ww buildleriyle. hele birde choker, raziel gibi guardianlar :X

super zevkli oynamasi guardianlarda cok zayif yuksek riftlerde solo cekilcek gibi degil yanina bir tane wd pet buildli adam almak lazim ki guardiani yok etsin sdsfs

yok bane of the trapped kendi aurasından procluyor zaten. mutilate %10 fazladan dmg için alıyorum ben. bloodbathden daha iyi bence. zaten atıyorsun 4-5 tane rend mecburen wotb cd için her türlü kendi kendine yayılmasına gerek yok
Sosyal ağlarda paylaş

RORG ve unity cachlerden mi düşüyor ? Ve zorluk seviyesi artınca düşme ihitmali artıyordu diye hatırlıyorum doğru mu ?

Bu arada oyun yalama olmuş resmen 28 saat oldu, wastes ve immortla king stleri düştü komple bir tek RROG lazım ki iki seti kombine edeyim, 1 saat içinde imorrtal setinin baltası 3 kere düştü.
Sosyal ağlarda paylaş

http://eu.battle.net/d3/en/profile/nepenthe-2129/hero/9407459

5-6 saat oynadım bugün, böyle oldu :P (Stone of Jordan da var.)

Yalnız dmg çok düşük, acil düzgün wep. + slotlara ancient takviyeleri lazım.

Lvl 41 grift'te 7dk kala boss'a geldim. Daracık mekanda Zoltun çıkınca sıçtım. Sonra bir de 40lvl'a gireyim dedim, onda da trap koyan salak add'lerle act IV'ün fallen angelları geldi...
Sosyal ağlarda paylaş

rend mutilate rune ile kullanınca birincisi %10 dmg artıyor ki az değil yani dustdevil dmglerini düşününce. ikincisi ise bane of the trapped slow mesafesi 15 yard sadec. rend-mutilate ile ise mesafe yok, rend devam ettiği sürece kalıyor chilled. yani sadece ykaındakiler değil uzaktakilerde bonus dmg almaya devam ediyor
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/nepenthe-2129/hero/9407459

5-6 saat oynadım bugün, böyle oldu :P (Stone of Jordan da var.)

Yalnız dmg çok düşük, acil düzgün wep. + slotlara ancient takviyeleri lazım.

Lvl 41 grift'te 7dk kala boss'a geldim. Daracık mekanda Zoltun çıkınca sıçtım. Sonra bir de 40lvl'a gireyim dedim, onda da trap koyan salak add'lerle act IV'ün fallen angelları geldi...

brawler ve animosity bırak yerine ruthless ve berserker rage yada defansif bi passive al

bracer değiştirmen lazım reaper yada attackspeedli bişeyler olabilir.

silahta cold dmg bonus var diye cold oynuyorsun sanırım ama whirlwind bloodfunnel rune ile baya iyi healing sağlıyor. normal rift yada speed run gr 40 vs yaparken ben de hurricane kullanıyorum gerçi pull için

battlerage ile marauders rage yerine daha fazla aoe dmg için bloodshed , yada daha fazla health globe için swords of ploughshares rune kullanabilirsin. fazla health glove reaper bracer ile çoğu zaman full fury gezebilmeni sağlıyor + healing vs
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

rend mutilate rune ile kullanınca birincisi %10 dmg artıyor ki az değil yani dustdevil dmglerini düşününce. ikincisi ise bane of the trapped slow mesafesi 15 yard sadec. rend-mutilate ile ise mesafe yok, rend devam ettiği sürece kalıyor chilled. yani sadece ykaındakiler değil uzaktakilerde bonus dmg almaya devam ediyor

Netde bir kaç yorum okudum D3 forumlarında bane of trapped gemi chill efektini control impairing olarak saymıyor diye ? Deneyimleyen var mı bunu ?

BOT gemini şu WW nin kendine çeken rune ile kullanılırsa güzel olur, zaten DD set ile geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Silah + pull için aldım hurricane'i de hp problemi oldu ciddi anlamda. Bir de helm'de cd reduction gem vardı; 450k hpyle oynamaya çalışmışım :P

Battle rage olmadan rage'in yettiğini bilmiyordum btw, akşam gidince değiştireyim direk. Zaten dmg.ım yetmiyor.

Şöyle bulkatos ya da ancient immortal king çıksa bir tane, tadından yenmeyecek. Sürekli kırıyordum onları, şu an içim yanıyor sdşfjkds
Sosyal ağlarda paylaş

WW build için pain enhancer kullanmayı bir türlü anlamıyorum. WW için trash zaten sorun değil ki, en büyük dert bosslar. Pain enhancer pek bir işe yaramıyor. Onun yerine toxic kullanmak daha mantıklı.

WW Barb için boss fightları için bana göre en iyi gemler; Taeguk-Bane-Toxic üçlüsü. 2 gem kullananlar için Taeguk ve Bane.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...