Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Barbarian, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Eveeet bu da benim applejack. Physical boulder toss fury generate/spend üzerine bi bült. Fena vurmuyor ama sanki t6 için biraz daha dayanıklı olması lazım.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/axedice-1628/hero/38340325

Yalnız b.nette statlar hatalı, unbuffed 613k sheet dps ve 8.5m toughness var.

3 set var üstümde ama raekor un 3. parçasını giyip 4set bonus 500 vitalityi almak için ya aughildi ya da ancientsı bozmam gerekiyor, o da işime gelmedi tabi.

Ne tavsiye edersiniz (fire EQ build dışında tabi lelz, item bi tane düştü earth set) , ne craftlayayım neleri değiştirebilirim?

Bu arada pasif, paragon ve item/set bonus vs.le 1070 life / fury spent ve 8k life /hit var.
Sosyal ağlarda paylaş

zor olsada barbarla earth set iş görüyor. t5 de public 4 kişilik grupta.

dikkatli olursa sorunsuz rift oluyor.

t6 da adrenalin seviyesi yüksek olarak solo bitirdim. problem de çıkmadı. ancak grupla olduğunda eminim yerden kalkamam.

http://www.diabloprogress.com/hero/ulubatli-2624/ulubatli/5984
Sosyal ağlarda paylaş

ortalama 10-12 dakika civari sürüyor benim t6 riftler. density ve gelen map çok etkiliyor tabi. mesela graveyard tarzı maplerde density çok yüksek hemen doluyor bar veya bazı maplerde her yer clickable dolu harrington uptime çok yüksek oluyor acayip hızlanıyor vs.

double unity kullanmıyorum soj çıkarınca çok dps gidiyor. onun yerine grandeur + skull of resonance :>

rampagesiz nasil oynuyorsunuz anlamadim bu arada ikiniz de.
Sosyal ağlarda paylaş

70 oldun galiba?

En zor seviye dediğin tormentsa onun da kendi içinde 6 kademesi var. T1den başla işte, torment harici zorlukta oynama zaten vakit kaybı. Yer boşalırsa pati klana alalım seni.

Setleri metleri riftlerde kasacaksın, adventure mode açıp haritadaki questleri (bounty) yapınca keystone alıyorsun. 5 keystone olunca bi obelisk var ona tıklayıp nephalem rift açıyorsun. Item riftlerden düşer, bide rift bossları kesince blood shard diye ikinci bi currency var onunla kadaladan alırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...