Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Barbarian, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Kodumun hilecileri yüzünden top 20 de 10 tane barbar var alayını rapor etçem anasını satim 40+ çıkması bile zor charge barbarın elemanlar 45 akmış..falanks förnıs crusla bile 40civarı kan geliyor kıçımızdan bu hırbolar yüksek density riftte t.hud abuse ile çoklu grpları eritip kolay rank kasıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

3. parti bi program var data miner gelen datayı analiz edip mobların yerini gösteriyor mapda affixleri dahil bu sümsüklerde açıyo mapı sağlam density olan kısımları seri kesip diğer yerleri pas geçip furious charge gibi gurup harici dmg outputu 0 olan specle 45 rift yapıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
setleri genel olarak toparladım ne yapsam şimdi bilemedim karakterim vurduğu sürece sorun yokta bazen çat diye ölüyor bir de bu plague falan bitiriyordu beni o yüzden blackthorne topladım biraz, nispeten iyi ama gene tutunamıyor bir akıl verseniz iyi olur.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hatatan-2980/hero/53211052
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Şu hali ile 36-38 rahat yapılıyor. greater rift sonu boss önceden 10 dakkada kesilirken bu haliyle çok rahat kesilir olmuş. benim için oyunun en büyük sorunu buydu. bütün rift kolayca biterken son bos işkence oluyordu. en kötü tornadolar ve ancient larla kesilir olmuş. rip barbar falan yazmışlar ama bence gayet iyi şu haliyle

http://eu.battle.net/d3/en/profile/clansman-2430/hero/43084945
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Benim hatun bu. Ne yaptıysam grift 42'den yukarı çıkamadım. Moblar hiç sorun olmuyor, bosslarda single dps düşük kalıyor sanki, uzun sürüyor çok. Lightning'den physical'a mı döndürsem acaba?

Alternatif olarak elimde 4000 dps Schaeffer's Hammer var (+ %25 Lightning), immortal'ın 4. bonusundan vazgeçip onu mu kullansam?

Ayrıca bir başka soru; çift Ancient Bul Khatos kullanmak Wastes Set ile nasıl gider?
Sosyal ağlarda paylaş

Silahın ancient değil, gerçi fena rollamamışsın
Pain enhancer yok, necke aç bi slot
Bu sezon herkes gogok yerine bane of the trapped kullanıyor

Bulkathos set trashte hızlandırır, bossa daha fazla vuramazsın. Ama farm için falan ideal tabi. Schafer vb. furnace hariç hiç bi silahın special abilitysi 4set immortaldan fazla kazanç sağlamaz, furnace hakkında bi fikrim yok tabi sezon dışı bile düşmedi. Ama yok ya berserkerı 4set olmadan up tutmak da çok mümkün görünmüyor.

Bide elemental damagelar 100 vuruyorken %15 bonuslusu sanıyorum 115 e çıkarmıyor, o işin matematiği biraz daha farklı. Ha nasıldır çözemedim hala.

Şu bült de işte standart herkesin kullandığı http://www.diablofans.com/builds/53986-6ww-4ik-gr50-55-whirlwind

Physicalın bi avantajı rage sıkıntısı yaşamıyorsun ve life leech var. Gerçi lightningle de rahat ayakta kalıyorsundur panputlarla, ama bi dene physicalı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...