Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassin's Creed IV: Black Flag

Wyand

Öne çıkan mesajlar

Hannibal44 said:

Şu ana kadar çıkan en iyi AC oyunu diyebilirim bariz bir şekilde . Harika !!. Hatta AC 2'den bile daha iyi bu oyun. Pc versiyonu oynadığım için grafikler gayet tatmin edici. Oyunda the witcher , farcry ve skyrim havası var. Bu üç oyundan da bir hava hissettim ben. Diğer AC serilerine göre daha çok quest var ve birbirini tekrar eden questler değil. Bu çok önemli. Open world çok iyi işlenmiş. Geminizi alıp özgürce dolaşın korsanlık yapın ,forth işgal edin, Warehouse soyun, balina avlayın, avcılık yapın vs. Heleki o Forth savaşları çok eğlenceli ben çok keyif aldım. Gemi savaşlarıda aynı şekilde. Taktik çok ön planda ve düşman gemilerinin yapay zekası çok iyi !!. Neredeyse bir insan gibi düşünüp seni tuzağa düşürmeye çalışıyorlar. Ubisoft gerçekten iyi bir iş çıkarmış bu sefer .Şu an yaklaşık 20 saattir oynuyorum fakat world'un henüz %20'si tamamlandı daha. Gerçekten yapabileceğiniz çok şey var bu oyunda anlatmakla bitmez !!. Ana hikayeye kitlenerek oyundan sıkılmayın side questlere yönelin o zaman oyunun tadına varacaksınız. İşe gitmesem devam edecektim fakat işe gideceğim için oyunu yarıda kesiyorum şu an. Ne zamandır beni bu kadar başında tutan bir single oyun oynamıyordum. Alın oynayın oynatın bu oyunu .

abi şimdi size garip gelcek ama , dotadan mobadan fpsden kafayı kaldırmadım, yıllarca üşendim şu oynu oynamaya direk bunu indirsem bişeyler eksik olurmu yoksa 1 öncekini falan bitirip mi indirim
Sosyal ağlarda paylaş

GONDARCENGIZ said:

bi anket yapalım o zaman bu konuda asfkaskf şaka bi yana 1den başlamak eski grafikler falanda şimdi sarmaz ,napim ya çekerim gece ilk 3 ü zaman

O gaz bana AC 3 döneminde gelmişti. İlk oyunu indirmiştim ama ilk bölümlerde sarmamıştı beni. Tutorial bölümlerinde baymıştı hatta. Mesela senin bu oyunu istemene sebep olan şeylerden birisi de deniz savaşı, korsan olayları falandır. İlk oyunda bunlar yok.

Ben de o 'hype'ı Assassin's Creed III'teki doğal yaşam için yapmıştım. Yemedi ama ilk oyuna.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...