Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pokemonu yayından kaldırtan çocuk

Ren

Öne çıkan mesajlar

barbu said:

Nako said:

barbu said:

bunca senedir millet söve söve bu hale gelmiş zaten. daha da vurmayın çocuğa.

F<3R barbu

bu ne anlamadım

iyi bir şey bunların lügatında, elemanın profile bakarken fotoğrafların altında gördüm for bilmemne diye paylaşımlar sdf. Hatta for çaksana bana filan deniyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

Viktor said:

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/181823_361404230623280_1731575541_n.jpg

kesin almancı filan bu

abi kanda bi arıza var ya cidden, bi türklerde bi de japonlarda arıza var. bu kadar sürrealist insan görmedim ben.

Terbiyesizlik etmeyin. Japonlarin kaninda bir sorun yoktur. Sadece popularizm maksatli bir dejenerasyon tum dunyada mevcuttur.
Sosyal ağlarda paylaş

Ninja said:

Xenocide said:

Viktor said:

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/181823_361404230623280_1731575541_n.jpg

kesin almancı filan bu

abi kanda bi arıza var ya cidden, bi türklerde bi de japonlarda arıza var. bu kadar sürrealist insan görmedim ben.

Terbiyesizlik etmeyin. Japonlarin kaninda bir sorun yoktur. Sadece popularizm maksatli bir dejenerasyon tum dunyada mevcuttur.

aa sahibi geldi
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

Bone said:

Suark said:

patiye gelsin anlatsın

lütfen gelmesin. inci fake'i değilse bile gelmesin
kalpten giderim ben, yaşlandım

yok fake değil mersinli elemanda bu mu bilmiorm.

patiye demişim
patice gelsin anlatsın olcaktı o

Ben geldim. Evet atlayanı tanıyoruz, kendisi hemşehrim olur. Uzaktanda tanıdık çıktı. Kendisi 7.katın balkonundan bi hışımla atlamış. Annesi tutamamış falan. Sonuçta hayatta bi hikayenizin olması önemli bişey bence..
Sosyal ağlarda paylaş

Patice said:

Suark said:

Bone said:

Suark said:

patiye gelsin anlatsın

lütfen gelmesin. inci fake'i değilse bile gelmesin
kalpten giderim ben, yaşlandım

yok fake değil mersinli elemanda bu mu bilmiorm.

patiye demişim
patice gelsin anlatsın olcaktı o

Ben geldim. Evet atlayanı tanıyoruz, kendisi hemşehrim olur. Uzaktanda tanıdık çıktı. Kendisi 7.katın balkonundan bi hışımla atlamış. Annesi tutamamış falan. Sonuçta hayatta bi hikayenizin olması önemli bişey bence..

hayatta gerizekalı olmak önemli bir şey bence
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca düşününce bu çocuğun salak olması pokemonun yayından kaldırılması gibi bir eylemi haklı bulmuyor.

birileri rtüke şikayet etmiş ki kaldırmışlar.

bu çocuk edemeyeceğine göre, kesin anne baba etti. demek anne baba da kendi çocuklarının salak oluşunu düşünemeyecek kadar salak.

e hadi anne baba etti. e be rtük. sen neden böyle bir dangalaklığa uyup böyle bir çizgi diziyi kaldırırsın. bu da klasik türk yetkili dangalaklığı.

üretmeyeceksin abi türkiyede yasa çıkacak. türkiye vatandaşlarının üreme emri ikinci bir yasa çıkana kadar kaldırılmıştır denecek. bütün erkekler yakalanıp pipilerine kelepçe takılacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...