Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Destiny (Bungie'den yeni MMO-FPS)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

However, a user who commented on a report about Destiny states that the game will not be named Destiny 2, but 2.0. This could mean that the upcoming game is actually an expansion of the current MMO. In the report, a job listing for a PC Compatibility Tester by Bungie could be a hint that the upcoming version would be able to run on PCs, something a lot of people have been waiting for.
Read more at http://www.christianpost.com/news/destiny-2-release-date-in-september-2016-to-feature-guardians-with-special-powers-free-updates-to-players-142486/#8u60I1WTQ9pZvpqT.99

böle bişi var yine expansion mantıgı ama 2 olarak cıkacak yıne de sanırsam
Sosyal ağlarda paylaş

29 lvl oldu hunterım, sadece gunslider oynamıştım ki nightstalker görevi ile bu subclass ile tanışınca üzerimdeki noobluğu atmak adına biraz araştırayım dedim.

Bu night stalker görevinde shadowshot ı 4-5 sn de bir kullanabiliyorduk fakat daha sonra o tekrar bu subclass ı seçip başka görevlerde oynadığımda cooldown 4.5 dk ya yükseldi. Bu ability nin normal cd si bu şekilde mi yoksa o class görevine özel olarak mı 5 saniyeye düşmüştü?
Sosyal ağlarda paylaş

Evet yeni hunter açtım 9 level oldum bu senaryo görevlerini yapıyorum genelde bi kaç sorum var sizlere;
1)bazı yerler psn plus istiyo bende var bunlar dungeon tarzı yerler mi oluyo acaba
2)9 levelde bountyleri yapmam lazım mı yoksa son levelden sonra mı yapmam lazım
3)son level 25 mi 40 mı ya da normalde 25 di ek paketle 40 mı oldu?
4)Tr psn de kredi kartı sorunu yaşıyorum daha öncede yazmıştım buraya şimdi zamanında 3 aylık psn plus aldıydım bu bitince amerika hesabı açsam bunu ana hesap yapsam plusıda bundan sonra us hesabımda yapsam trde gene pluslı gibi destiny oynayabilirmiyim tr psn de sadece bu oyun olucak heralde başka alamıyorum bu problem yüzünden
4)Us de aldığım başka oyunları tr hesabından oynayabilir miyim?bi de us eu farklı serverlar mı var diğer oyunlar için fifa vb oyunlar için

Best Regards

İstediğiniz sorudan başlayabilirsiniz
Sosyal ağlarda paylaş

PS Plus işte diğer oyuncularla etkileşime geçtiğin kısımlarda isteniyor. Online kısımlar işte (her oyun için, beleşlerin hariç olması lazım). PvP, Destiny Raidleri vs.

Eskiden zırhın "light" değeri ile beraber 25'ten yukarı çıkıyordu. Şimdi 40'a kadar normal gidiliyor.

Amerika hesabını ana hesap yapıp, plusı da ona alırsan olur (plus meselesini biri daha doğrularsa iyi olur, karıştırmış olabilirim). Ancak Destiny oynamak için TR hesabına geçmen gerekecek her türlü. Bundan sonrası için US hesaptan indirmeyi başlatıp diğer hesaba geçip oynayacaksın ama bana sorarsan pek gereği yok. Arkadaşlar falan var tek tek ekleyemem diyorsan bir şey demem ama zaten aldığın oyun bölgesi US olduğu için Türkçe seslendirme, altyazı vs olmayacak.

IP'nin konumuna göre eşleştirme yapıyor sistem. Yalnızca US hesabı kullanmama rağmen sürekli Avrupalılar ile eşleşiyorum. Sunucu bölgesini seçebildiğin oyunlar da var Battlefield 4 gibi. Fifa'daki durumun farklı olduğunu sanmıyorum, tecrübe eden varsa teyit edebilir ancak.
Sosyal ağlarda paylaş

US hesabı almamın asıl sebebi tr de kredi kartım kabul edılmıyo salak bi hata verıyo internette araştırdım çözüm yok başka kartta denedim gene aynı şey hal böyle olunca oyun alabilmek ve daha ucuz olması için us den başka çarem yok ve baktığımda hakkaten aradaki fiyat farkı çok fazla mesela fifa16 tr de 280 falan us de 170 e gelıyo

o zaman senin dediğine göre us hesabı ana hesap yapıcam oyunları us den indiricem sonra tr geçip ordan açıcam doğru mudur?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...