Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Destiny (Bungie'den yeni MMO-FPS)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Valvyn said:

US hesabı almamın asıl sebebi tr de kredi kartım kabul edılmıyo salak bi hata verıyo internette araştırdım çözüm yok başka kartta denedim gene aynı şey hal böyle olunca oyun alabilmek ve daha ucuz olması için us den başka çarem yok ve baktığımda hakkaten aradaki fiyat farkı çok fazla mesela fifa16 tr de 280 falan us de 170 e gelıyo

o zaman senin dediğine göre us hesabı ana hesap yapıcam oyunları us den indiricem sonra tr geçip ordan açıcam doğru mudur?

us de açık us de oynayabilirsin, kredi kartınla amazondan kod alıp ps store a yükleyeceksin. hediye kodları var.
Sosyal ağlarda paylaş

mardox said:

plus işini çok bilmiyorum ama mantıken primary'nin değil oynayan hesabın plus olması gerek.

mardox, Valvyn; dediğim şekildeymiş. Ana hesapta Plus olursa diğerleri faydalanıyor.

said:
PlayStation®Plus benefits available to other non-subscribing users on your Primary PS4™:
- Online multiplayer (subject to any parental control settings on sub accounts)
- Play downloaded games purchased with PlayStation®Plus discount
- Play downloaded IGC games

PlayStation®Plus benefits not available to other users on your Primary PS4™:
- Purchasing PlayStation®Plus discounted products from PlayStation Store
- Online game save storage
- Auto patch download
- PlayStation®Plus exclusive early access to game trials

Valvyn said:

o zaman senin dediğine göre us hesabı ana hesap yapıcam oyunları us den indiricem sonra tr geçip ordan açıcam doğru mudur?

Oluyor ancak yalnızca Destiny oynarken TR hesaba geçsen iyi olur. Yani mecazi anlamda da ana hesabını US yapman daha mantıklı. Alıntı yaptığım ikinci kısımda nelerden mahrum kalacağın yazıyor TR kullanmaya devam edersen. İkisi de önemli özellikler.

Arkadaşlarını çabuk eklemek istiyorsan mobil uygulamayı kullan. PS arayüzünden daha çabuk biter iş.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Selam,
Yakın arkadaşım ps4 alıyor onunla "kardeşlik" yapacağız. Ben daha öncesinde aldığım için aleti türk psn'den almıştım expansionları. Artık us psn'den almak istiyoruz oyunları. Taken King'i us psn store'dan alırsak problemsiz olarak oynayabilir miyiz acaba? Yoksa aynı bölgeden olmak zorunda mı? Expansionlarda aynı bölge olmak zorunda diye okudum ama o benimkini ben onunkini primary hesap atayacağız acaba olma ihitmali var mı dedim. net bir cevap alabilirsem çok sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

destiny'deki loot sisteminden nefret ettiğim kadar hiçbir oyunun loot sisteminden nefret etmedim herhalde ya hahaha

dün araba yarışı oynayayım dedim. adamlar o kadar uğraşmış etmiş. parkurlar falan güzel, gimmick olarak gayet vakit geçirtiyor, havucu da vermişler falan çok güzel.

1. maçta 4. oldum - korna verdi
2. maçta 1. oldum - korna verdi (1 kişi 305 helm aldı)
3. maçta 1. oldum - korna verdi (2 kişi legendary shader aldı)
4. maçta 1. oldum - korna verdi (1 300+ item, 1 leg shader, 2 normal shader verdi)
5. maçta 1. oldum - korna ve mote of light verdi

EBEN DESTINY EBEN.

aynı boku pvp'de de yapıyor. ne zaman iyi perform ediyorsun hiçbir şey alamıyorsun, ne zaman sonuncu veya sondan 1. oluyorsun, item yağıyor.

ps. 282 oldum, nf'a hazır ve nazırım beyler, hanımlar. girerken bir tıklatın. headset yok ps'de diye party olaylarına hiç girmiyorum bayadır. telefon kulaklığıyla baya çağ dışı olay.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...