Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Destiny (Bungie'den yeni MMO-FPS)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

not like others benim gördüğüm en iyi primary.

red death, bad juju, hung jury + 30 tane random legendary silah denedim. hala not like others'ı geçebilen yok.

explosive shot + reactive reload + crowd control + scount rifle saçmalıyor.

hung jury pvp'de baya iyi ama stability avantajından dolayı. recoil yok gibi bir şey. hs sokuyorsun 3 tane ard arda.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bende cd vardı onun üstüne nedense yaklaşık 20-25 gb dl yaptı.Bende bi HDD alıp internette izlediğim şekilde değiştiricem harddiski şu anki hafızayı kopyalayıp geri de yüklüyomuş oh mis.

Daha önce yüklü oyun varsa şöyle yap uraşma boş yere

https://www.youtube.com/watch?v=QQy3c2PBuWE
Sosyal ağlarda paylaş

Valvyn said:

ben hep gunslinger oynadım onu upgradeledim hepde dün nightstalker geldi şimdi onu seçip devam etsem hep ona mı upgrade yapıcam bu şekilde değişerek 2 talentide fulleyebilir miyim?

Ben de tek build uzerinden levelladim. 40 olduktan sonra bounty'leri vs yaptiktan sonra questleri vermeden once diger builde gecip onu levelladim. Sorun olmuyor yani.
Sosyal ağlarda paylaş

hepsini birden yapman lazim

290'a kadar strike yapmaya devam. 260 dan sonra heroic baslarsin. 280 dan sonra nightfall strike weekly

pvp en azindan daily yapip 15 legendary mark al

class leader larin ve hikayenin kalan gorevlerini yap guzel gear geliyor ordan da

290+ raid lazim. ben de tecrubesizim o konuda
Sosyal ağlarda paylaş

hızlı bir tutorial yazayım

leveling 1-40
story questleri yap bunları yaparken towerdaki vanguard bountyleri hep yanına al ki questleri yaparken bountleri de otomatik tamamlarsın

(muhtemelen 40 olmuşsundur olmadıysan bir iki vanguard strike ile tamamlarsın.)

light farm 1- 290
taze bir guardiyan olarak 2 ana yolla yüksek light item alabilirsiniz.

1.engram farm:

her açtığınız engram o anki light seviyesinden bi tık fazla lightlı item verecektir.(daha düşük de verebilir.)
öncelikle nacizane tavsiyem storyleri yaparken yani levellarken çıkan mavi ve mor engramları açmayıp biriktirin. lvl 40 olduktan sonra elinizdeki engramları *burası önemli* tek tek açıp çıkan itemin light seviyesini kontrol edin yüksek ise equip edin ve diğer engramı bu işlemden sonra açın.

40 olduktan sonra yaklaşık 190-210 arasında olacaksınız. engram toplayacaksınız. bunun en kolay yolu strikelar ve 2-3 kişi fire team varsa court of oryx. bu şekilde engramları toplayıp yukarıda bahsettiğim gibi engramları açın.

engramları dediğim gibi açarsanız hızlı bir şekilde light alırsınız.

2. legendary mark:

hem 40 sonrası questleri hem de daily crucible ve daily heroicleri yaparak legendary mark biriktirebilirsiniz.
biriktirdiğiniz bu marklar ile vanguard ve crucible quartermasterlardan 280 lightlı itemlar alabilirsiniz.

şimdi gelelim lightı arttırmanın diğer yollarına:

Xur:
bu abi cuma günleri towerda random noktalarda belirir pazar gününe kadar orda durur pazar öglen kaybolur.
her geldiğinde her clas için exotic zırh ve 1 adet exotic silah getirir. strange coin karşılığında takaslar.
ayrıca three of coins satar bu three of coinsleri ultra kesmeden önce ve crucible'a girerken kullanırsanız size exotic engram düşme şansı arttırır.
bu şekilde 280-290 light değerinde exotic item bulabilirsiniz(eğer light seviyeniz 300'ü geçerse engramlardan 310 exotic de düşmeye başlıyor)
bulduğunuz bu engramları infuseda kullanabileceğinizi de unutmayın.

Iron Banner ve SRL tarzı eventler:
bu eventleri mutlaka son seviye reputation (rank5) yapana kadar oynayın. bu eventlerden 290-320 light seviyesinde item bulabilirsiniz.

RAID:
295 civarı lighta geldiyseniz kendinize 5 arkadaş daha bulun ve normal mod raid yapın 300 geçtiyseniz de hard raidi zorlayın.

Trials Of Osiris:
305 light civarında 3 arkadaş olarak katılın Flavless yapmasanız bile bountylerini yapın 300-310 arası item alırsınız bountylerden. flawless yaparsanız 310-320 arası item kazanabilirsiniz.

Nighfall Strike:
malumunuz en zor strikelar bunlar. her hafta değişir ve sağlam ödüller atar 290-310 light arasında item kazanabilirsiniz.

Shaxx Bountyleri:
bunlara ulaşmanız için öncelikle 40 olmuş ve crucible questini almış ve o zorlu questline'ı tamamlamış olmanız lazım.
her hafta weekly reset ile crucible abimiz lord shaxx 6 adet bounty veriyor bu bountylerin sonuncusu diğer 5 bounty'i bitir şeklindedir.
bu bounty bitince nightfall tadında ödüller atmaktadır.

ps:tek başına oyunun end game gearlarına ulaşmanız mümkün değil. o yüzden mutlaka bu oyunu oynayan bikaç kişi daha bulun ayrıca oyundan aldığınız keyif de artacaktır bu şekilde.

unuttuklarım olabilir ama genel olarak bu şekilde sağlam bir guardian olabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...