Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt

HellHound

Öne çıkan mesajlar

Masticore said:

Desqpio said:

bu arada the witcher 2: assassins of kings enhanced edition steam'de 6.79$.

alınır mı ? hiç oynamadım

Son yıllarda oynadğım en sağlam oyun, en içi dolu oyun ve deliler gibi bir rpg

Ne kadar övsem azdır, direk al

3 eminim muhtesem olacak , bu polonyalı adamların oyuna yaklasımları cok düzgün , heycanlıyım
Sosyal ağlarda paylaş

W2'yi şiddetle öneriyorum. Senesinin en iyi rpg oyunları arasında rahat ilk 3e girer. İlk oyunu rpg olarak güzel olmasına rağmen dövüş sistemi, dialoglar falan çok kötüydü. 2'de eksik olan yanlarını bayağı bayağı düzelttiler. Ayrıca zor seviyeleri cidden zor olan ender oyunlardan biri. Dövüş sistemi dodge'lamaya, tuzak kurmaya, savaş öncesi iksir yapıp bufflanmaya falan izin veriyor. Üst zorluk seviyelerinde 2 vuruşta ölüyorsun mesela ve bu hazırlık yapmaya, zeki oynamaya itiyor adamı. Hikayesinde ağır politika var, generic değil. Beyaz şovalye kötü büyücü klişesi olan karakterler yerine Deus Ex kalitesi tipler var. Bence bayağı sağlam bir oyun. Ayrıca W3 için 2'den save'i geçirme opsiyonu var.

Hele indirimdeyken W2 almamak için bir sebep göremiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ben dövüş sistemini beğendim

kafan iyiyken oturup mantıksızca bişiler spamlayarak oynamak istersen direk dayak yiyorsun

her kavgada, en dandiri yaratıklarla olsa bile , biraz dikkatli olman ve ne yapacağını düşünüp oyle savaşman gerekiyor

w2 oynadıgım en iyi rpg oyunlarından biri

w1 oynamak zor, diyaloglar fln biraz havada kalıyor dil problemi yüzünden bazen , adamlar bariz çok profesyonel bir şekilde çevirememiş ve kitapları okudugunu varsaymışlar , ama inanılmaz bir hikayesi vardı ,2. chapterdan sonra resmen kitap okur gibi merak ede ede oynadım.

w2 ise epik bir oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Combat aksyona yönelik olduğu sürece ne kadar iyi yaparlarsa yapsınlar yine sıkacak. Daha az mob olur, roll a ve quen e sınırlama gelir, izometrik imkanı tanır ve oyuncuyu gerçek bi witcher gibi alchemy/trap kullanmak zorunda bırakırsa ancak başarılı olur combat. O da konsol zeka seviyesine gitmeyeceğinden mümkün değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de aynı şekilde bu indirim fırsatından yararlanıp Witcher 1 ve 2'yi satın aldım.

Başladım The Witcher'a, 4. chapterdayım, 2 chapterım daha var.

Şu zamana kadar gayet keyifli gidiyor. Fakat çok side questlere dadanmıyorum çok ilginç bulmadıysan veya yol üste değilse. Bir an evel ana hikaye üzerinden ilerleyip bitirip, the witcher 2 ye geçeyim istiyorum.

Combat sistem interface falan çok garip gelmişti de başta, şu an çok alıştım, combata girmek nedense hiç sıkmıyor. Yani auto attackden veya click spamden çok daha engaging. Karşındaki adama göre de stilini ayarlama, dodgelama vs derken zevkli oluyor.

Hikaye olsun, manitacılık olsun gayet keyifli. Dragon Age 2 oynamaya başlamıştım o çok baymıştı mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...