Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt

HellHound

Öne çıkan mesajlar

Ya oyunun settingi tam olarak ne olcak çok merak ediyorum. Nasıl bir hikaye işlicekler. Bi yandan wild hunt var witcherların kendi olayları bi yandan politik siyasi karışıklık var. W2 de siyasi olayları çok iyi yansıtmışlardı. Normalde witcherlar zorda kalmadıkça insan öldürmez o olaylara girmezlerdi ama Geralt reis eskisi gibi değil artık.
Ben sadece witcher 2 yi değil 1.yi bile kurmayı düşünüyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya witcher 1 i oynamadan witcher 2 ye başlanmaz

öyle böyle değil yani karakterlerden tut, olan hikaye direkt devamından başlıyor

2 de çadırda uyanion yanında kız var, aha bu kız kim, gidioun kralın yanında takılıon nie orada takılıosun ne oldu ne etti

bunları bilmeden oynanmaz ki

1 ayrıca çok güzel oyun git oyna kesinlikle 2 ye devam etmeden.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

öyle böyle değil yani karakterlerden tut, olan hikaye direkt devamından başlıyor

2 de çadırda uyanion yanında kız var, aha bu kız kim, gidioun kralın yanında takılıon nie orada takılıosun ne oldu ne etti

aynen.

hatta ilk oyunu oynayacaksın falan, çok seveceksin sonra hemen witcher 2'ye başlayıp "bu ne lan böyle?" diyeceksin. sonra alışacaksın falan bayağı bayağı seveceksin. gözlerim doldu bak bunları yazarken. ilk oyunu oynamadan yenisine şey ettirmeyin. yapmayın bunu.

BU ARADA;

said:
We are extremely excited to announce that Charles Dance, the British actor and screenwriter best known for his roles in Alien 3, The Last Action Hero and Game of Thrones, will voice Emperor Emhyr var Emreis in The Witcher 3. Read more at http://bit.ly/19imRLg
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

valla haklı. ben kafasına gomuş geri dönmez diye öyle dedim. yoksa kesinlikle oynanmalı. günlerce yan quest yaptığımı bilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Namessar said:

Masticore said:

witcher 2'yi oynuyorum bende daha basındayım. witcher 1'in özeti,sinematiği var mı ? Oynamadan senaryoyu anlıyalım.

1 mutlaka oynanmalı. taso lobisini dinleme, enhanced edition olanı fıstık gibi oyundu.

böyle bişi vardı dimi paticikte witcher sevmeyen ve kötüleyenler derneği.
neyini kötülüyorlar merak ettim var mı bilen?
Sosyal ağlarda paylaş

Dövüş sistemi 2'ye kıyasla bayağı kötü. Pot kullanımı falan yine var ama bıçak ve bomba atma, riposto(mu deniyodu), blok vs. falan yok.

Bunu pek anlamıyom ama sevmeyenler genelde şey diyo "adam herkesle sevişebiliyo ne bu" ehue. Hemde bildiğim kadarıyla bütün seks seçeneklerinin opsiyonel olmasına rağmen. Seks görüntüsü yerine kadının resmi olan bir kart görüntüsü çıkıyor ilk oyunda. Taso muhabbeti oradandır herhalde.

İnsanlardan bağımsız olarak ben oyunun orta kısımlarında diyaloglarda kopukluk olduğunu düşünüyorum. Karşındakinin sana söylediği şey üzerine senin verdiği cevabın o konuşmaya ait değilmiş gibi gözüktüğü yerler var bence. Garip duruyor biraz.

Ama hikaye ve seçim özgürlüğü olarak iyi bir oyun bence. Pek kimsenin yetemediği politik görüşler, ırkçılık, cinsiyet ayrımı gibi konulara 2. oyundaki gibi değiniyor. Seçimlerin sonuçları hikayeyi etkiliyor falan. İyi bence bayağı. Hatta 2'yi 1. oyunun save'inden başlatıp oynadım. Pişman değilim. Yaşanmışlıklar vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...