Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt

HellHound

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Ekran görüntülerinin W2den pek bi farkı yok. Ha tabi zamanının ötesinde çok sağlam grafikleri vardı W2'nin, ve grafiğin hiç bi önemi yok böyle bi oyunda.

said:
CD Projekt RED has provided the screenshots you see here from its current in-game assets running on its Internal PC development hardware. However, the renderer - the part of the engine that translates the game files into what you ultimately see on screen - is still in development and will boast significant improvements by the time The Witcher 3 ships. "Right now you see the game in the old renderer, but it's going to be taken to a truly next level," says gameplay producer Marek ZSiemak. In particular, the developers tell us that skin shaders and the dynamic lighting model will be markedly more advanced in the final version.
Sosyal ağlarda paylaş

sam dikkat et isine gelince satis argumani sunmaya basladin diablo 3 ile gelecekler :P oh wait... zaten sen skyrim'i indirim beklerken bala belese getirip diablo 3'u satin aldiydin di mi? hakkini veriyorsun yani destekledigin oyunlarin o yuzden d3 argumaniyla gelirlerse hak verirsin sana koymaz :P

New Vegas var gayet iyi ornek onumuzde, ona yaklassinlar yeter
Sosyal ağlarda paylaş

satışı taklitlerinin yapılmaya çalışılması bağlamında söyledim, yoksa çok sattı ondan ötürü iyi anlamında değil. d3'ü tamamen sosyal maksatla aldım ki skype muhabbetleri yetti yani, ilk defa arkadaş muhabbeti uğruna oyun almışlığım da değil. en son dead island aldım 6$'da 6 saat played yok hala, bir gece oynadık arcane'le duruyor öyle. :p

axe baştan riske girmek istemedi ama en azından sen daha gerçekçi bir hedef koydun ehu. redeagle da revize etsin tatminkarlık seviyesini bari. :p
Sosyal ağlarda paylaş

valla icini duzgun doldurmak onemli dag tas yurumeyi simule etmiyoruz oyun oynuyoruz. eger senin icin boyutu onemliyse yuzde 30 daha buyuk skyrim'den demisler oyun alani, ama sahsen benim icin dildo alis-verisinde olmadigimdan bir sey ifade etmiyor. ha yapamazlar diye bir sey yok, butun development her turlu engine'di tool'du her seyleri in-house, ona gore hazirliklarini yapmalarina ve budgetlarina bakar.

Ha bana gore de open world olmasa daha iyi olurdu, ama bu daha cok genel olarak son senelerde open world RPGlerden keyif alma oranimin daha narrative focuslu RPGlere gore daha az olmasindan dolayi. Witcher 2 o konuda cok iyiydi open world'e gerek yoktu.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyundaki görevlerin tamamı "eşyamı kaybettim, zindana gidip alır mısın?" dan ibaret olduktan sonra, yaptığın işleri oyunun dünyasındaki karakterler sallamadıktan sonra, hiçbir şey hiçbir şeyi değiştirmedikten sonra oyun dünyası büyük olsa ne olur yahu?

Hani eğri oturup doğru konuşmak lazım. Benim skyrim'i oynama sürem 200 saate yakın, belki geçkindir. Fakat kalkıp rpg olarak değerini witcher serisiyle kıyaslamak gibi bir şey asla yapmam. Arazinin metre karesiyle oyun kalitesi hesabı yapmanın lüzumu veya mantığı yok. Aynı tarz oyunu open world yapmak başlı başına uber bir haber zaten. Bu noktadan sonra oyuna eklenecek her şey üzerine bal dökmek olur.

Skyrim'in ilersinde gerisinde muhabbetine gerek yok. Witcher düz koridor shooter bile çıksa skyrim'in utanacağı karakterler, konular ve seçim genişliği içerir zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

2. oyunun başıdnaki gibi olsun oyun hep ya,
tam bi witcher havası versin bize. Witcher gibi olalım oynayalım,
skiller vs arttıkça witcherlıktan wizardlık veya fighterlığa geçioduk 2. oyunda, o kötüydü.

tuzaklar kuralım, yaratıkların "-" yanlarını weak spotlarını okuyalım, bilgi edinelim ava çıkmadan önce felan
Sosyal ağlarda paylaş

Gameinformer söyleşisi var, yapımcılardan iki kardeş konuşuyor

http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2013/02/08/designing-the-witcher-3-wild-hunt.aspx

Codex sağolsun özetlemiş önemli noktaları

said:
* The game will have much more sidequests than The Witcher 2.

* The game will feature an overhauled combat system - attacks will be easier to aim, shorter and more interruptible, and there will be a "combat camera" to help the player orient himself when surrounded by enemies.

* The game will have an improved (but also non-intrusive) tutorial.

* Unlike its predecessor, The Witcher 3's combat will remain challenging throughout the game. The brothers are anxious to clarify that this will be implemented not via level scaling, but by designing different areas with different difficulty levels, as in the Gothic series.

* The game's story will be less political and more personal compared to its predecessor, although political elements will remain.

* The game will have three completely different endings - not just variations of the same basic ending. The final act will be longer and more impressive than The Witcher 2's.
Sosyal ağlarda paylaş

karakterinde meme yok diye hic oynamadigin oyundan keyif alamazsin zaten :P

DA3 hakkinda ortada birak witcher'i, cyberpunk kadar bile bilgi yok... DA2'den sonra gotleri attigi icin her seyi gizli tutuyorlar belli degil development ne asamada, witcher 3'den daha cok olay konsollarin iki arada bir derede durumda olmasindan bence, next gen'e cikarirlarsa got kadar install base'e satmak zorunda kalacaklar pek islerine gelecegini sanmiyorum nedense
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...