Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 4

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

Didier Drogba: "Fenerbahçe bana Galatasaray'ın önerdiğinden 1 milyon Euro fazla teklif etti. Benim için para ön planda olsa onları tercih ederdim. Ancak benim için önemli olan futbol oynamak ve bunu da kendi istediğim yerde yapmak. Bu nedenle de Galatasaray'a geldim."
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

applev0dka said:

gs taraftari cok terbiyeli tek cisim atılmaz lolol, adamlar kendi oyuncularini vurdu bozuk para ile az önce basket macinda :D

ee?

bu forumdakilerin savunduğunun aksine;
üstüne kutsal ışık inmiş bir taraftar grubu degil onu dedim, takım iyi giderken ay cici,azcık bişey oldu mu tü kaka modunda,
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

escape said:

applev0dka said:

gs taraftari cok terbiyeli tek cisim atılmaz lolol, adamlar kendi oyuncularini vurdu bozuk para ile az önce basket macinda :D

ee?

bu forumdakilerin savunduğunun aksine;
üstüne kutsal ışık inmiş bir taraftar grubu degil onu dedim, takım iyi giderken ay cici,azcık bişey oldu mu tü kaka modunda,

futbol klupleri taraftarları programlayıp klonluyor mu? nasıl her insan farklı farklı nasıl her toplumda aralarda çürükler çıkabiliyor, bu da öyle bişi boşver.
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

futbol klupleri taraftarları programlayıp klonluyor mu? nasıl her insan farklı farklı nasıl her toplumda aralarda çürükler çıkabiliyor, bu da öyle bişi boşver.

hee aynen öyle işte,ben de bunu söylemeye calısırken,siz etrafi yakıp yıkıyorsunuz, yok söyle pislik yapıyorsunz,böyle şey ediyorsunuz diyen insanlar var da o yüzden söylemek istedim, aslında her grup birbirinin ayni sadece takımlari iyi gidince sesleri cıkmaz küfür etemzler

bu yüzden su bundan üstün bu bundan üstün,bizim tribünde küfür olmaz,bizim tribünde yabanci madde atılmaz falan demek gereksiz türk insani öküz,aha 1 tane ters mac olur yapmaz dediğin adam da yapar bunu demek istedim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...