Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

Wolas

Öne çıkan mesajlar

Abi likit uyduruk fb grubundan siparis verip nasil gonlunuz rahat iciyosunuz hicbir kontrolu yok standardi yok bu isin trde netice itibariyle

Soyle bir site buldum:http://www.aemsa.org/members/

Amerikan eliquid standartlarina uygun likit ureticilerini listeliyor

Bunlardan trde bulabilir miyiz ona bakmak lazim
Sosyal ağlarda paylaş

fasttechten aldığım hangsen likitlerden birini (3 dolar) 12mg yerine 24mg nicotine göndermiş. durumu açıklayan mesaj attım bu arada likiti içtim yarısına geldi likit öyle yolladım fotoğraflarını.
1 dolar verelim hediye olarak dedi. normalde huyum değildir uzatmam ok der geçerim. 1usd az falan dedim 3usd yapalım dedim. sağolsun justina yardımcı oldu az önce aldım 3 dolarlık hediye çekimi :) fasttech iyidir
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Auril said:

Neden bypass ?

Sarja takip mi icicen butun gun ?

Tesla'nin sitesinde ve elestirilerinde BY Pass diye yazip bunun pilden degil, unregulated calisma oldugunu soyluyorlar. Mekanik gibin.

İki farklı bypass mode var benim anladığım:
Biri USB bypass diye de geçiyor, şarj aletine veya USB'ye takıp içebiliyorsunuz.
Diğeri düz bypass diye geçiyor, onda box mod mekanik mod gibi davranıyor, unregulated, pilden ne geliyorsa tanka gönderiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Kesinlikle sigara aramıyorum. Sigara kokusu leş gibi gelmeye başladı hafiften. Balgamda azaldı. Yeni likit siparişlerinin nikotin miktarlarını bayağı düşürdüm. Hatta 1-2 tanesini 0 mg yaptım.

iJust2 den bir sipariş daha verdim. Bir de yedek batarya. Coil de söyledim, söylediğim coiller bittiğinde umarım komple bırakırım. Bu arada ben iJust2 nin tankını 1 günde içiyorum. Bu anlamda acayip bir tüketimim yok. Likit olarak puflikitten başkasını tanımıyorum an olarak. Tüm likitleri muhteşem. Biraz pahalı gibi ama gerçekten iyiler. Güven konusu sıkıntılı tabi, mereti içimize çekiyoruz nihayetinde. Ancak denetim vs olmadığından yine buradan tavsiyelerle yürüyoruz işte.

Gerge şu başlığı tuto ya taşısan. Ya da orda yeni başlıktan yürüsün konu. Regalyanın post larından karışık pizza olur bence zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim OBS Crius ile Aromamizer takas ettim esigara'da.
Kusursuz bir tank değil ama ben çok sevdim aromamizer'ı.

Crius gibi bunda da velocity deck var, pamuk takması çok kolay, sadece takıp aşağı doğru sarkıtıyorsun.
Aroma ve buhar çok iyi, özel bir drip tip var, susturuculu gibi, ses yapmıyor. İşçilik çok iyi Crius gibi sağı solu oynamıyor, taş gibi.

Aha bundan 3ml olan

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
iStick'i bekleyemedim gelene kadar, sunu aldim 230TL'ye: http://www.joyetech.com/product/evic-vtc-mini-with-tron/ 170TL zaten disardan alinca bir ay yolla ve PTT stresiyle birlikte, ustu de getirenin kari olsun. Cuma geliyor. Simdi hemen pil ve likit edinmem lazim.

Likit olarak sunu soyluyorum yarin: http://rainvape.com/likit/rainliquid/legends-serisi/apple-dream

Pili de ayni siteden alirim. Ikinci asama olarak daha iyi bir tank alinacak. Cinden getirtecegim onu. Tavsiyeler?

Daha iyi seyler var ama beklemek istemedim daha fazla. Daha iyi ogrenince ne istedigimi daha iyi bir alisveris yaparim. Bypass filan (unregulated olan), istedigim her seyi veriyor bu mod.
Sosyal ağlarda paylaş

Tank olarak şuan en iyisi Griffin Sub-ohm, ciğere çekim için.

Ben single coil'e yöneldim bu ara, onlar için de alternatifler şunlar ;

Serpent Deck büyük, farklı build'ler için ideal
Bellus Single-Dual ikisi de mümkün, deck küçük nispeten her build uymuyor.
Bachelor Single Coil, kolay kurulum.
Taifun Ağızdan ciğere çekim için. (MTL) esigara.us hype
Cthulhu V2 Single ve Dual için 2 ayrı deck ile geliyor.

Bunlar dışında
Goblin Mini V2 çıkıyor alınası. Bellus gibi single-dual sarım yapılabiliyor, üstten dolum.
Train Vape Yeni çıktı, Aromamizer tipi ama air flow control daha gelişmiş ayrıca üstten dolum.
Avocado RTA Bu yine alınası :)

Çok var.. Ben hepsini alacağım sanırım teker teker :)
Fasttech alırken MAP ve RMBBUST kodlarını unutmayın indirim için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Soyle istiyorum ben. Cigere cekim, guzel aroma. Oyle asiri duman olmasin bir de, sokakta filan icemem yani oyle, ya da sigara molasi icin binanin onune cikinca kalabalikta. En iyisi coil degistirek hem cok duman, hem az duman yapabileyim; ev-is gibin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...