Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

Wolas

Öne çıkan mesajlar

En kolay Türkiye'de bir yerden gelir de fiyatı da ona göre katlanır.
Fasttech'te "ships next day", "ships in X days" falan diyor, onlar genel olarak doğru. Gearbest'e pek bulaşmayın derim, hele popüler ürünlerde stock var gibi gösterselerde devamında 3 hafta sonra göndericez falan diyorlar.
Fasttech'ten gelir herhalde en çabuk ijust 2 düzgün fiyatla.
Sosyal ağlarda paylaş

kayserili said:

Elektronik veya değil, lütfen sigara içmeyin ya.

Geldi gene ama hakkını vereyim bu sefer daha kibarsın ;)
Şaka bi yere haklısın da biz zarar azaltmaya çalışıyoruz kötü sigara alışkanlığını azaltıp hatta kurtulup kısmen daha zararsız bi alışkanlık ile değiştiriyoruz.

@Bright Balmumcu vg pg içimi daha iyi geldi bana gerçi ben çok damlatma yapıyorum ondanda olabilir.

@Laorx 0.15 olan nikel coil(Ni200) ijust 2 de içilmesi sağlık açısından zararlı sadece Tc mod da kullanılmalı nikel ve titanyum coiller.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Hakli filan degil. Isteyen istedigini icer. Sarap iciyorum, nargile iciyorum ve mutluyum. Icmezsem daha saglikli yasayabilirim ama icmekden zevk aliyorum. Nargile muhabbeti ve sarabin tadi daha onemli benim icin. Nargile tutturup, 2-3 saat kitap okumayi seviyorum guzel muzikler calan, deniz kenari bir kafede.

Kim gelip de bana icme diyebilir? Kimde var o hak? Bir annemde belki =) Gelip de bana nargile icme, soyle sagliksiz diyen bir yabanciya kufru basarim yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Epey bir arastirdim, sitem ediyorum buradan size =) Niye soyle bir sey al demediniz: https://www.fasttech.com/products/3024/10014483/3821002

Seversem Sahibinden'den filan satip 100TL'ye, bunu alacagim sanirim. Buradan satarim ya da isteyen birine.
Sosyal ağlarda paylaş

Hem giriş için internal pili olan mekanik ijust2 daha basit hem de onun gelmesi 1 ayı her türlü geçer ki VTC mini muhabbeti arka sayfalarda da bir ton geçti zaten.
VTC Mini için hem ayrı pil alman lazım hem de TC, VT ve VW arasındaki farkları bilmen lazm vs. Ha öğrenilmez mi öğrenilir süper karışık birşey değil de ijust 2 baya basit(tuşa basıyorsun çalışıyor), başarılı ve Fasttech çabuk kargoluyor.
VTC mini'yi mesela ben Gearbest'ten almaya kalktım(stock gözükürken) 3 haftada kargolarız falan dediler, 1.5 ay sürerdi herhalde gelmesi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Ogreniriz ya, nerdiz sonunda. Yani ogrendim bile aslinda, iki-uc gundur araliksiz konu hakkinda okuyorum.

Oyleyse bunun siparisini veririm ben bu olmus dedigim anda. Elimdekini de satmam. Cok biriktirilesi bir hobiye benziyor zaten bu.

PS. Benim iStick Basic de bir gunde kargoya verildi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...