Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

Wolas

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
O hazir, ben de soyledim simdi.

Sunu soyledim:

http://screens.muratcansimsek.com/Screen%20Shot%202016-02-05%20at%2017.57.04.png

iStick Basic'im de bugun gumrukten gecmis, kac gunde getirecek bakalim PTT.

Bir ana mod (eVic-Mini VTC), bir yedek (iStick Basic), dort tane de tank (Toptank Mini, Bellus, Tron-S, GS Air 2) oldu. Yeterli sanirim artik.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar 110 sayfa okuyamadım doğal olarak.

şimdi biz nargile içen bir çiftiz. kız arkadaşıma da sigarayı bıraktırdım aylar önce. zatne ben 15 senedir nargile içen adamım. haftada 2-3-4 neyse illa içiyoruz. geçen arkadaş ortamında birinin elektronik sigarsını denedim. muzlu falandı. aha dedim adamlar taşınabilir nargile yapmış. tam aradığımız şey. fakat nerden almak gerek en iyisi hangisidir sıfır bilgim var.

oturup her gün de içmeyecez zaten. haftada nargileye verdiğim 100 küsür tl den sıkıldım. canımız istediğinde çeşit çeşit aromalı hazırlayabileceğimiz bizi tatmin eden bir şey olsun diye elektronik sigara alıcaz.

bi el uzatın 200-300tl civarına okeyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Cin tatilde oldugu icin oradan aldigin seyler 2 ay icinde gelir ancak su anda.

Ben bunu aldim: http://www.esigara.us/resources/▬▬►joyetech-evic-vtc-mini-tron-s-full-kit-gold__-223-tl-▬▬.2511

Su da en nargileye benzeyen likit oldugu buldugum: http://www.puflikit.com/?product=abyss

Coil olarak da bu alinacak: http://buharhane.com/urun/joyetech-ego-one-cl-ni-cl-ti/ (CL-Ti olan)

Sub-ohm olanlar hep olur ama. iJust2 yerine tam tesekkullu baslayin bence, cok ayar yaptim ben nargile tadini yakalayana kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

iStick Basic'im de bugun gumrukten gecmis, kac gunde getirecek bakalim PTT.

Bir ana mod (eVic-Mini VTC), bir yedek (iStick Basic), dort tane de tank (Toptank Mini, Bellus, Tron-S, GS Air 2) oldu. Yeterli sanirim artik.

bende ijust 2 ile basladım onu hatuna verdim.
simdi kendim vtc mini + kanger subtank minideyim.
bi tane de subtank pro yolda tr'den.

cin deki tatil bitince bi yedek subank topfill ve vtc mini daha gelecek.

gerge, bellus ve tron-s konusunda yorum yapar mısın? bizde edinelim varsa duruma gore artıları.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Tron-S su anda tek tankim, yani ne yorum yapsam bos kiyas olmadigindan. Akinti yapmiyor hic, coiller bir hafta oldu hala saglam. Hava kontrolu iyi, cikan dumani kontrol edebiliyorum; ama aslinda bu iyi dedigim kontrol iyi mi bilmem iste =)

GS Air 2 iki-uc gune gelir, yazarim onun nasil bir fark yarattigini.

Toptank'i (Subtank'in usten doldurmalisi sadece) en populeri oldugu ve yeni cikan her seyi destekledigi icin aldim. Seramik coiller cikmis simdi, Toptank/Subtank versiyonlari da duyuruldu hemen. Yedek parcalari, hazir coilleri filan her yerde bulunuyor iste.

Bellus da en genis hava kontrolunu sunuyormus, bina onunde kalabalikta icerken cok duman cikarmak rahatsiz ediyor beni; bir de RTA iste, bir de RTA'm olsun istedim.

Gelsinler, farklarini yazarim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Su dedigim Bellus'u alinca mesela likit parasi gidiyor sadece. Haftada 10-15tl filan olacak benim icin sanirim. 2-3tl'de elektrik iste.

Coil var iste bir de, istersen kendin yaparsin onlarca bir ekmek parasina, istersen tanesi $1-2'ye alirsin, bir ay filan gider.

Cok ucuz. Boyle basta ilk girdiginde epey bir harciyorsun ama duzluge ciktim ben sanirim =)

Maliyet tutun kullanma miktarina gore artiyor. Ama her sekilde ucuz, buna giden likit artiyorsa, kullandigin sigara/nargile ucreti de daha fazla demek zaten. Nargile icin hatta ne kadar cok nargile iciyorsan, bu o kadar daha ucuz gibi geldi bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...