Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Philips Hue

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Hue v3 starter kit (3 bulb + 1 bridge) aldım ben de. Ancak geçici olarak tuttuğum evde internet yok. 4 aya çıkacağım diye de internet bağlatmayı düşünmüyorum (tel interneti yetiyor 15-30gb). Bridge’i ethernet kablosuyla modeme bağlamak gerekiyor biliyordum ama yine de ne zamandır aklımda olan bir üründü indirimli bulunca aldım dayanamadım. Şimdi de kullanamıyorum. Hue Switch alıp sadece beyazın tonlarını kullanabilirim ama renkleri de kullanmak istiyorum. Youtube amazon(yorumlar) google vs baya araştırdım ama yöntem bulamadım. Yok mu şöyle etherneti kablosunu bir aparata bağlayıp o aparatı da telefonun hücresel verisiyle internete bağlama gibi bir çözüm?
Sosyal ağlarda paylaş

Teknolojiden anlamayan adamım tamam peki dediğim şey anlaşıldı di mi gidip boşa para vermeyeyim. Wireless router alınca onu telefonun hotspot ile açtığım internetine bağlayabileceğim di mi? Hue bridge’i de router’a bağlayınca olacak? App ile setup’ı yapabilecek miyim
Sosyal ağlarda paylaş

Renkleri kontrol için yani normal ampül gibi kullanmamak için bridge ve cep telefonunu aynı internet ağına bağlamak gerekiyor. Bende de ev interneti yok. Bridge’in ise bir tek ethernet kablosuyla bağlanması mümkün, wireless değil yani.

Benim kablolu interneti kablosuza çevirip yaymak değil derdim. Kablolu bağlanması gereken bir cihazı kablosuz bağlamam lazım cep telefonu internetine

Edit: app’ten yönetiliyor ampüller. cep tel kumanda işlevi görüyor. Ben aynı zamanda interneti de telden çekmek istiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
Sosyal ağlarda paylaş

ben 2 senedir kullanıyorum tavsiye ederim ya. özellikle philips tv ile bişi izlerken ambilight ve bunlar vazgeçilmez oldu.

tabii yakacak paranız varsa, 3'lü paket + sonradan şerit almıştım zamanında 600 küsür liraya, o zaman idealdi.

tek uyuz olduğum sıkıntısı hala elektrik gidip geldiğinde otomatik açılıyor olmaları.

Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, razzRaziel dedi ki:

tek uyuz olduğum sıkıntısı hala elektrik gidip geldiğinde otomatik açılıyor olmaları.

bi güncelleme geldi, ampul ayarlarında son kullanılan state'i kullan gibi bir şey, bunu ayarlayınca elektrik gidip geldiğinde açılmaması lazım.

ancak bu ayar seçiliyken normal duvardaki anahtardan açma kapamadaki lag biraz artıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...