Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warframe (sci fi - ninja co-op shooter)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • 7 ay sonra ...
offensive, aoe ağırlıklı hayatta kalabilitesi yüksek en iyi warframe hangisidir? Guidelara bakıyorum ama çok sağlıklı bir kaynak bulamadım hala. Volt ve Lokiyi 30ladım. Yarına da Rhino biter topladım her şeyini. Bir de inventory limiti mi var oyunda? Bütün silahları rahatlıkla açamıyor muyuz?
Sosyal ağlarda paylaş

Tekrar oynamaya başladım geçen hafta, ember p. yi kastım, skill augmenti ile 4. skill i knockdown yapıyor knockdown olabilen herkesi, oda yetmezse arada yakarak da stunlayabiliyor.Saniyede 1.50 civarı power yiyor, çok endgame olan yüksek zırh/hp li moblar hariç tek atıyor her şeye (knockdown ladığı için yine melee ile down finisher atabiliyorsun). Extermination görevlerinde falan baştan sona koşuyorum sadece heh

Inventory olayında sadece warframe ve silahlarda limit var, tavsiyem eğer platinium alırsan bunlara harcaman ilk olarak. Bunun dışında kullanmayı sevmediğin veya başka bir silahın componenti olarak kullanılmıyorsa, level 30 a getirdikten sonra satabilirsin yer açmak için.

(level 30 a getirdiğin zaman mastery rankın artıyor)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
2 yeni warframe son 2 haftada 1-2 haftaya 3. gelecek, questler yenı mekanikler, yeni silah, klassik warframelere updateler, sniper rework, lore olarak baya ciddi adımlar(baya sağlam quest yapmsılar), Yeni tileset, yeni mission tipleri, yeni endgame vs daha da var bi sürü
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
oyun çok iyi duruma gelmiş ya. yıllardır 3 ayda 1 bakıyorum. şu son update ile oyun gerçekten olmuş. hasta gibi oynuyorum çok keyifli. equinox nasıl güzel bir tasarımdır ya. banshee aynı şekilde.

ps4'de 4 kişi defense oynarken falan oyun kasmaya başlıyor yalnız. pc tarafında da baya ağlamış insanlar. büyük ihtimal high end kartlar etkilenmiyordur, mid market için sıkıntı.

konsolda pc gibi ayar bırakmışlar onunda etkisi olabilir. grafikler çok güzel. o yeni eklenen mekanlar direkt d3 heaven gibi falan inanılmaz detaylı level design çalışmışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...