Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Walking Dead (2010) - AMC

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Hayır Çok malzeme yaptılar okadar malzeme yaptılarki resmen 2 sezonluk malzeme topladılar bu sezonda.

incilden alıntılar da filan çok ilginç
kitaplar olsun çizgiromanlar dekordaki eşyalar bile hep bi referring var

Ayrıca bu

Wolflardan baya olay çıkacak zaten 1 sezonluk
1 sezonda zenci dayıdan tmm

Sosyal ağlarda paylaş

Eh ufak detaylara çok takmazsak yine fena sayılmazdı final. Bu gidişata göre iyi bile toparladı kanımca.

Her bölümden sonra da "ne kötü dizi" falan demenin lüzmu yok bence, beklentileri düşürmekte fayda var.

Ufak göremediğim bazı sorunsallar bölüme dair:

Glenn ne bok yemeye o herifin peşinden dışarı çıkıyor? Hani dizi içindeki mantığını şeyedemedim.

Rick'in kapının açık olduğunu gördükten sonra direk toplantı yerine koşup milleti uyarmaktansa hıldır hıldır zombi araması, aradaki time skip ve kimsenin zombileri farketmemiş olması klasik TWD zorlamalarıydı. (Kapının açık kalış kısmı ayrı komedi zaten asdf)

Mimarın boğaz kesilme sahnesi neydi öyle ya hahah absürt komedi filmi sahnesi gibiydi...

Daryl,gay ve zenci üçlüsüne kapıyı kim açtı da bir anda toplantıda belirebildiler?

Sosyal ağlarda paylaş

Last night's 90-minute finale of The Walking Dead last night was the highest-rated finale in the show's five-year history, delivering 15.8 million viewers and 10.4 million adults 18-49.

Hadi bu ok

De bu ne :)

http://mashable.com/2015/03/30/the-walking-dead-season-finale/?utm_cid=mash-com-fb-main-link

Diziyi seviyorum ben sorunum yok diziyle de 23 awsome moments :)
Sosyal ağlarda paylaş

yumy said:

Glenn ne bok yemeye o herifin peşinden dışarı çıkıyor? Hani dizi içindeki mantığını şeyedemedim.

Rick'in kapının açık olduğunu gördükten sonra direk toplantı yerine koşup milleti uyarmaktansa hıldır hıldır zombi araması, aradaki time skip ve kimsenin zombileri farketmemiş olması klasik TWD zorlamalarıydı. (Kapının açık kalış kısmı ayrı komedi zaten asdf)

Mimarın boğaz kesilme sahnesi neydi öyle ya hahah absürt komedi filmi sahnesi gibiydi...

Daryl,gay ve zenci üçlüsüne kapıyı kim açtı da bir anda toplantıda belirebildiler?

(Kapının açık kalış kısmı ayrı komedi zaten asdf)

Özellikle bu abi. Ben ömrümde böyle zorlama bi sahne görmedim ahah. hayatında ilk defa gördüğün bi adama hayatını belirleyen kapıyı emanet ediyosun ve kapıya 2 metre uzaklıktasın, dönüp bakmıyosun bile, kapanmış mı kapanmamış mı.

Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

Asriel said:

Lan ne tırt sezon oldu ya.Böyle boş boş kaç bölüm izledik durduk.Birde 1 saatlik sezon finali yapmışlar ama neden yapmışlar kendileri de bilmiyor bence...

hani 90 dakka diyolardı?

reklamlarla toplam 90 dakika mıymış o -.-

İçinde en az şey olan 90 dakkaydı.

G fucking G, AMC.
Sosyal ağlarda paylaş

diziyi pek çok beğenmeyen var ancak benim gibi zombi temalı film/dizi/oyunları hastalık derecesinde sevenler de var o yüzden pembe dizi komik olmuş :P son bölüm çok iyiydi ve çok güzel bitti. yani akıllarda bir dolu soru bıraktı ve yeni sezonu merakla bekletmeye başladı. dizide saçma olan taraflar çok. mesela kaz sezon geçti hala daha nasıl tedbir alınacağını nasıl savaşılacağını öğrenemediler. hoş bunlar da olmasa konu ilerlemez o da ayrı. yine de Walkind Dead dostumuz feda olsun postumuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:

Arkadaş bu PEMBE dizi nasıl gidiyor.. Buldularmı yeni bir çiftlik evi..

İlk iki sezonu ben de pembe dizi kafasıyla izledim ve bırakmıştım, son sezonla tekrar başladım dizi noksanlığında. Pembe dizilik bir durumu kalmamış, diğer sezonları izlemedim son sezonu izledim sadece. Hoşuma gitti benim, salak salak şeyler gene var da başarılıydı valla benim için. Epey tatmin etti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...