Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Walking Dead (2010) - AMC

GERGE

Öne çıkan mesajlar

çalıların arkası

3. bölümün sonunda küçük dixon kiliseye dönüyodu gece çalıların arasından. samuray abla karşılamıştı. yanında geleni göstermemişlerdi şimdi 4. bölümün sonunda hastaneye carol ı getirdiklerine göre o gece çalıların arkasındaki beth'in kaçmasına yardım ettiği delikanlı. he bu arada uzaklardan morgan geliyor yolda ama bence sezon ortası finalinde en erken girer. hastaneye operasyon olur ilerki bölümlerde. bence o officer bacı ve doktor devam etsin bi süre sonra feda edilecek karakter lazım oluyor aksiyonlarda.

Sosyal ağlarda paylaş

ya gördük diğer sistemleri de işte yamyamlık, barbarlık, haydutluk filan bini bir para. hapishane darülacezesi de yaşayamadı, biri gelmek istese almıyorlar zaten.

zombi dünyası zaten ne kadar ekmek, o kadar köfte sistemine mecbur. deyin ki "şunlar daha iyiydi" gösterin bari. ben mükemmel demedim zaten gördüklerimiz arasında dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

son bölüm üzerine baya spoiler

izlemediysen açma

geçen sezonun vasatlığı fazlaydı, bu bölüm beni baya üzdü:

"under the dome" kalitesine düştü bu dizi gözümde.

indikleri asansör boşluğu, beth'in anahtarı alırkenki combat (walker'ın uyanması), hastanenin bahçesindeki aksiyon, beth'in tek şarjörle 15 kere ateş etmesi, zenci çocuğun 8 metreden düşüp hala yürüyüp gidebilmesi, bölüm sonu asıl survivor grubundan illa birinin oraya gelmesi. ilk aklıma gelenler

klişelerinize sokim.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...