Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Walking Dead (2010) - AMC

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Red said:

nasıl dizi izliyorsunuz yahu

çiftlik baskın yemedi mi.andrea ayrı düşmedi mi.mişone ile takılmadı mı.sonra bunları vali bulmadı mı.adam hapisane için orası ele geçirilmişti dedi zaten.haberi bile yok orda grup oldugundan.

Nasıl haberi yok ya Maggie ile Glenn söyledi ya işte? Hapishanedeki grubu öldürmek için hazırlanıyolardı baskın yediklerinde. Adam şehirden ayrılanı da şehrin yakınına yerleşenleri de öldürmek istiyo anlamsız bir şekilde.

Sosyal ağlarda paylaş

@Nigger_of_the_sand

hapishane vali'nin kurduğu kasabadan çok daha güvenli ve gelişmeye açık. bir de glen'in önceki bölümlerde salladığı blöfleri görmeye façası yemiyor valinin. iyi korunan bir yerde kalabalık ve eğitimli bir grup var diye biliyor kısaca.

kendisine tehdit olarak görüyor bu durumu da haklı olarak. adamlar orada tutunursa yarın gelir oyarlar beni diye ortadan kaldırmaya çalışıyordu.

son bölümdeki olaylar işi kişiselleştirdi sonradan.

Sosyal ağlarda paylaş

DA2019 said:

Magnum said:

Belki biraz fazla komplo ama, Vali bence Merle olayını, hapishaneyi içten fethetmek için yaptı.

Merle ün mişon öldü dediğini unutmayın ama. Mişon gözünü çıkardı kızını öldürdü, vali o yüzden Merle ü idam edecek.

aaa dimi ya bende niye öyle dedi orda diye kafayı yiyodum helal valla
Sosyal ağlarda paylaş

2. sezonu cnbce den takip ediyorum buradaki spoilerlardan da uzak duruyorum ama şimdi açil birsorum var.

acil.

dale öldü mü ? en son bir cocugun idamıyla alakalı tartıştıkları bölümün sonunda ölüyor gibiydi. Çizgi romandan çoktan koptular ama çizgi romanlarda bu adam çok iş yapıyordu.

Sosyal ağlarda paylaş

4. sezon kesinleşmiş ama mal AMC yine baş senaristi kovmuş.

ilk sezon başarılıydı sonra ilk sezonu yapan adamı kovdular. Boktan ikinci sezonda sonra diziyi toparlayan adamı kovmuşlar şimdide. Sanki dizi başarılı olsun istemiyorlar asdf

"Kurt Sutter'ın yorumu asdffd" said:

AMC is run by small-minded, bottom-line thinkers who have no appreciation or gratitude for the effort of it's creative personnel. Time and time again we see events like what happened today with Glen Mazzara. They continue to disrespect writers, sh*t on their audience and bury their network. Mazzara took the work-in-progress that was "Walking Dead" and turned it into a viable TV show with a future. Without him, that future is dim. Showrunners are not development executives, we're not cookiecutter douchebags that you plug into a preexisting model. TWD will suffer. Even Zombies need consistency. "Mad Men" and "Breaking Bad" will be gone soon. So will AMC. I hope their f**king stock takes a dive and the shareholders line up Sapan, Dolan and Collier and sh*t in their open hands. C*nts.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...