Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Walking Dead (2010) - AMC

GERGE

Öne çıkan mesajlar

progamer said:

Ya sırf konuşma var aksiyon yok diye kötüydü demiyorum ki, karakterlerin yaptıkları salakça genel olarak o yüzden çekilmiyorlar diyorum.

Birde onla alakasız olarak. Rick hep şu şekil tutuyor ya silahı böle yere doğru. Elinden düşürecekmiş gibi.
http://i.imgur.com/EvVbp16.jpg

Harbi öyle mi tutulur geçrektede? Başka hiç bi yerde öyle görmemiştim de merak ettim asfd

adamın boyu uzun anca işte yerdekilere, kendinden kısalara silah doğrultuğundan hep böyle tutuo
Sosyal ağlarda paylaş

progamer said:

Ya sırf konuşma var aksiyon yok diye kötüydü demiyorum ki, karakterlerin yaptıkları salakça genel olarak o yüzden çekilmiyorlar diyorum.

Birde onla alakasız olarak. Rick hep şu şekil tutuyor ya silahı böle yere doğru. Elinden düşürecekmiş gibi.
http://i.imgur.com/EvVbp16.jpg

Harbi öyle mi tutulur geçrektede? Başka hiç bi yerde öyle görmemiştim de merak ettim asfd

belki geri tepince yukarı gitmeyi hesaplıyodur fps mantığı sfdsf

karakterlerin davranışlarında bence de daha bi manasızlık vardı bu bölümde. 3. sezonun başları fena değildi ama asla ilk sezondaki fantastiklikle gerçekçilik arasındaki mükemmel dengeyi yakalayamadılar. gittikçe fantaziye ve saçma karakterlere kayıyor
Sosyal ağlarda paylaş

bi de yabancıdiziizle.comun çevirileri çok kötü ya haha

-you got worked up good->iyi çalıştın

-tyreese and his friends seem capable -> tyreese ve arkadaşları bu işi halledebilir

-men like merle get into your head and makes you think you deserve abusement -> merle gibi insanlar senin kafana girmiş, suistimal edilmeyi hak ettiğini düşündürmüş

-go see -> gidip bakarım

-you got something (that) needs looking at -> birşeye ihtiyacın varmış bakışı atıyorsun

sonuncu beni benden aldı dfsd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...