Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

RPG önerisi

Livered

Öne çıkan mesajlar

Abartarak örnek vermem gerekirse baldur's Gate serilerinde 1. oyun neyse witcher serilerinde de 1. oyunu öyle görüyorum ben.

Böyle acayip potansiyelli olduğunu farkediyorsun oyunun fakat dialog bütünlüğü(kurduğun cümleye karşılık söylenen şeyler), karakterler gibi konularında oturmamışlık var. Savaş sistemi atari salonlarında delikten zıplayan solucanları o saniye içinde vurman gereken oyunlarla birebir aynı. Tam süper olacakken kurgusal ve teknik nedenlerle yetememiş bir oyun gibi.

2'de savaş sistemi sil baştan düzenlendi zaten. Adama benzedi. Dialoglar, yine ironik tonu hafiften içerse de, arka arkaya fırlatılmış kelime öbeklerinden ziyade güzel metinler oluşturuyor falan.

Çok iyidir wiçır 2.
Sosyal ağlarda paylaş

witcher 1 quest ve hikaye bakımından çok çok iyi. ve ciddi uzun sürüyor oyun, kaptırıyor gidiyorsun. saçma salak quest de yok, çok düzgün senaryosu var.

witcher 2 de aynı şekilde, fakat witcher 1'e göre olay örgüsü biraz daha tahmin edilebilir oluyor. gene de benim için son dönemin en iyi rpg'sidir. 8 tane falan da farklı ending'i var diye hatırlıyorum ikinin, tekrar tekrar oyna.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...