Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars: The Force Awakens (2015)

mokoko

Öne çıkan mesajlar

Söylenilenler gerçekle uzaktan yakından alakası olduğunu düşünmüyorum. Bu filmde ne kadar çok maskesiz oyuncu görsen, ille de hayran olmaya gerek yok bazı şeylere gülmek için.
bir şey dicem, iyi güzel birçok şey yazıyorsunuz da çok fazla internette dolanan teorileri baz alarak oluşturmuşsunuz fikirlerinizi.

çok fazla bir önceki mesajlara cevap verme niteliğinde yazıyorsunuz.

sırf şu yüzden en rahat wot döşeyebileceğim alanlardan biri olan star wars için, en çok takıldığım forumda bu başlığın altına yazmaz oldum.
dün 2. kez gittiğimde çok daha alakasız insanlar vardı salonda, herkes istinasız ilk kylo'yu maskesiz görünce gülüyor. tabi hardcore sw hayranı olmaya gerek yok bunun için de, herkeste böyle bir etki bırakıyorsa neden en baştan adam driver'da ısrar edildi onu anlayabilmiş değilim. çok zor olmasa gerek star wars cast'i için alternatif bulmak.

Önceki üçlemeden miller ve fersahlar iyi, ama bu "iyi" demek olmuyor benim için. Önceki üçlemeye 2 versen işlenen suçun üzerini örtemezsin yani. Çok büyük dram, hala evrende kanayan bir yara dfg. Anakin kadar kötü bir karakter yok. Hatta her karakter önceki üçlemedeki herhangi bir karakterden daha iyi, bunda hemfikiriz.

bir de spoiler konusunda star wars'un uzak galaksisini bile geçtiniz, ayrı bir blackhole falan yarattınız. kendinize gelin.
Bence cast başarılı. Maskesi varken güçlü bi sithlord sanki, çıkınca ama altında yatan ergeni rahatlıkla görebiliyorsun. vader beklentisinin sonucu olarak maske altında ergen çıkınca millet process edemiyor bu kadar basit. yapımcının giriş noktasından vader deliver etme gibi bir derdi yok. cast'ın seçiminde bir kötülük yok, izleyicinin sw beklentisi ve yeni serinin sunduğu şeyler farklı bence.İyi seçim
ha bu arada su karsıt fikir alışverişinden hoslanmıyorsanız basın gidin abi, fikir homojenizasyonu ve circlejerk ihtiyacınız için ayrı thread falan açın. Hanu şu baştan savıcı tavrınız sinir bozucu. Begenmedim ulan, niye begenmedigimi de söyledigim gibi kudurmalar. Ha yüklenin de, mizahla yüklenin olm eglenelim yani. Birbirimizi harasslayalım, dalga geçelim. Eglenceli olm bunlar. Paso discourse'u shutdownlamaya calısmayın yani, saglıklı olan ortam bu asıl.

Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

bi kere de bi insan çocuğunu kötü adamlar ele geçerecek diye bir yere terk etmesin ya, yanında tutsun ne olacak çok merak ediyorum. Kesin hiçbişey olmazdı ha misler gibi sabah kalkıp günaydın baba diyip cornflakesine süt koyup takılırdı kız evde.

cub and the lone wolf okumadınmı sen?
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Rasmon çok haklı, bence filme gereksiz yükleniyorsunuz.

Hayır adam mantıklı argümanlar da sunmuş, şu şu yüzden haksız diyeceğinize bide terbiyesiz gibi karakterine saldırmışsınız yok banlayalım bilmemne. Gerçekten bu faşistlik yüzünden patide post atmaya korkar oldum =(

katıldım ben de.. filme harbi çok gereksiz yükleniliyor. çoğu yeri olmuş filmin. bu ne lan dediğim şeyler var ama herşeye rağmen adam ne yapsaydı remake mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Kitapta nasil detayli bilgiler var diye soranlari icin sunu yazdim, ornek olsun. Ilk sahne sadece:

Kitap - ilk sahne

Ilk once Leia aslinda haritayi almaya kendisi gitmek istiyordu ama obur direnis liderleri sacmalama diyince Poe'yu yollama karari aldi.

Poe'nun konustugu Tuanal'da (o ilk cikan kasaba, yiktiklari) o yasli adam aslinda epey epey onemli biriymis. Lor San Tekka adi ve Church of the Force diye bir seyin uyesi. Warrior Philosopher kendisi class olarak. Ilerde hakkinda romanlar ve cizgiromanlar cikacagini dusunuyorum ve merakla bekliyorum. Ilginc bir karakter ve oykusu Clon Wars'dan once basliyor.

Finn'e gelirsek, Tuanal saldirisinda yuzune elinin izini birakan adamin beraber egitildikleri, beraber buyudukleri, yakin bir arkadasi oldugunu ogreniyoruz. Sonra toplanmis koyluleri oldurdukten sonra biri yanina gelip silahin mi tutukluk yapti diye soruyor ve Finn'de evet diyor adama. Tamire vermesini soyluyorlar silahi, orada iyice korkmaya basliyor anlayacaklar bir sorun olmadigini diye. Sonra atarli ergen ile goz goze gelince iyice panik yapmaya basliyor. Gemide Phasma silahini tadilat icin vermesini soylediginde de zirveye cikiyor bu panik.

Tum koyun oldurulmesinin nedeni de Lor San Tekka'yi saklamalari.

Kitabi okudukca yaziyorum, bitirince obur konuya koyacagim hepsini.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Rasmon çok haklı, bence filme gereksiz yükleniyorsunuz.

Hayır adam mantıklı argümanlar da sunmuş, şu şu yüzden haksız diyeceğinize bide terbiyesiz gibi karakterine saldırmışsınız yok banlayalım bilmemne. Gerçekten bu faşistlik yüzünden patide post atmaya korkar oldum =(

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/954/837/12a.gif
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...