Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Citizen

jagd

Öne çıkan mesajlar

Abi Derek Smart denilen herif baya baya ruh hastasi ya, Star Citizen uzerinden hesapta kendi reklamini yapmayi planliyor. Kendini hala onemli bir developer zannediyor Battlecruiser 3000AD rezaletinden sonra ahah

Battlecruiser 3000ADyi ise hatirlamamaniz dogal, 90larin sonunda 3-4 publisherin parasini batirmasina ragmen duzgun cikartamadigi bir oyun, sonradan freeware olarak dagitti millete

hala bu boktan oyunun uzerinden kendi David Braben'la Chris Roberts'la karsilastiriyor egomanyak herif
Sosyal ağlarda paylaş

tedirgin etse ne olacak? Star Citizen'in yapiminda bi sorun mu var ki bu manyaga bel bagliyorsun? Chris Roberts paranizla yat mi aldi nedir tedirgin etmesine sevindigin nokta?

alin bu da bu herifin uzerinde calistigi yeni "oyun", Line of Defense

[video]http://www.youtube.com/watch?t=624&v=OlYGgju1R2o?feature=oembed" width="459">

ve dusunun kendi blogunda bu oyunla SCyi karsilastirip "evet benim oyunum daha iyi" dedi, master troll bu herif
Sosyal ağlarda paylaş

sevinmedim ya yanlis anlasildim herhalde. hic umrumda degil ne oldugu olacagi aslinda. zamaninda 60 dolar vermis almistim zaten sc yi. insallah cikar :D

hani daha hizli calissinlar diye umut sadece..

bir sorgulama dogru ama.

mass effect vs gibi oyunlarin butcesi sc nin 2-3 kati iken (ya da benzeri buyuk butce) bu oyunun onlarin 10 kati kadar kontenti 5 de 1 fiyata nasil cikaracagi sorgulamasi. bunu gordugum de soruya hak vermistim. sanirim bu tip sorgulamisti onu.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi sistem gereksinimlerine cok kafayi takmayin, oyun minimum iki sene sonra cikacak ve iki sene sonrasinin makineleri dusunulerek hazirlaniyor

said:
According to Chris Roberts, who spoke to TweakTown web-site, the development team is working on 4K and 8K textures and is “pushing the boundaries of the DirectX 11 and Mantle application programming interfaces.” By the time Star Citizen hits the market, DirectX 12 and improved Mantle APIs will be available, hence, what sounds like extreme today, will be more or less mainstream in 2016 or 2017, when Star Citizen hits the market. Cloud Imperium Games has no plans to make Star Citizen available on video game consoles, therefore, the company has a lot of flexibility when it comes to system requirements.

Crysis mesela, ilk oyun ciktiginda full grafik ayarlarinda takilmadan calistirabilen bi kart yoktu
Sosyal ağlarda paylaş

abi "won't run on consoles" ibaresi kullanıldığı an mid range oynayamaz demek. konsolun geliştirilmesi mid range - high range arasında pc e kıyasla. pdonanım olarak mid, donanımın etkin kullanımı içinde mid to high arasında kalıyor. 2 yıl sonraki high end e göre yapıyorlarsa kötü yani.

beni şahsen etkilemez, her türlü gaming için rigleri high end tutuyoruz ama çoğunluğu fena etkiler, şit storm döner.

bir de olay sadece client tarafında olmuyor, network client-server ilişkisi var aka netcode. sanırım onlarda etkileniyor bu durumdan ama attım yani bildiğimden değil asdasdasd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...