Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Citizen

jagd

Öne çıkan mesajlar

Gladmir said:

Bende ki makine fena degil ekran karti disinda. Ekran karti 980 gtx, bu pezevenk herifler de sanirim benchmarking testlerini high end kartlara gore yapip suruyorlar piyasaya release leri.

Duzgun mid tier makineler de calismasi lazim bu oyunlarin artik.

ekran kartin daha ne olacak biladerim ? benimkide ayni. hic bir seyde kasilmayan nesne bunda da kasilmiyor ama oyun kendi kendini kasiyor :D

tabii 2-3 sene sonrasi onemli. hele ciksin, sonra 1 sene patchlensin, zaten sonra patlar :D

1 sene kim bekler duzelmesini ciktiktan sonra bari o hatayi yapmasinlar bunda.
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi 30 dolara düştüğü indirim zamanında aldım sitesine girmedim bir daha hahah burada gördüğüm kadarıyla bakıyorum. ben release olduktan sonra 1.5-2 yıl adam olmayacağına inanıyorum oyunun. 2018 den çıksa optimum oynanır hale gelmesi bence 2020 i bulacak. o zamana kadar yeni projeler gelir geçer zaten. scope'u bu şekilde geniş tutmak bence yanlış. kademeli olarak geliştirselerdi keşke. hemen gezegene inecen, board edecen, fps oynayacan a gelene kadar ilk başta adam akıllı bir uzay ve uzay simülasyonu yapsalardı. sonra üzerine fps sonra üzerine gezegene inmeyi eklerlerdi. release sonrası kontrol edemeyecekler bence. shitstorm dönecek community tepkisi olacak deli gibi. devamındaki geliştirme tarafı çok yavaşlayacak.

uzay şu haliyle çok kötü. pilotaj hissiyatı çok kötü görünüyor. kombat arcade gibi gibi. bir aspecti adam etmeden 4 aspect üzerinde fln çalışıyorlar. adamlar eğer altından kalkabilirlerse (ki para kriter değil bu konuda) ödül fln vermek gerek
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

aslinda ben de ayni fikirdeyim fakat bu yaklasimla ilgili soyle bi sorun var: hangimiz bir oyuna 1-2 aydan fazla zaman ayiriyoruz, exp. pack bekliyoruz? yil 2015, oyunlara ortalama harcadigimiz zaman eskisinden daha az. haliyle adamlar FPSyi ve diger eklentileri oyun ciktiktan sonra release etseler bi sure sonra insanlar beklemekten sikilip birakacaklar, baska oyunlara yonelecekler.
ornek Elite:Dangerous mesela. E:D icin de FPS modulu cikacak bi ara, kaciniz bekliyor bu eklentiyi? Kaciniz sirf bu modul icin oynayip baydigi oyunu bastan yukler? Hype'la alip oynayan kac kisi hala E:D oynuyor?

E:D'nin bu konuda cuvallamasinin en buyuk sebebi tamda senin dedigin sekilde release edilmis olmasi, "Uzay kismini yapalim da gerisini sonra ekleriz" dusuncesi. Bu oyun 6-7 ay gec cikmasina ragmen squad kurma eklentisi bile hazir degildi yanlis hatirlamiyorsam. Oyuncular bi sure oynayip content eksikligi yuzunden birakti
Sosyal ağlarda paylaş

abi elite i oynamamamin sebebi cok buyuk olmasi. o kadar buyuk yapmalarinin yerine adam gibi 20-30 sistem yapsalardi ortam kalabalik olsaydi falan oynardim ben. gercekci yapinca oyunu o his icinde bogdu beni oyun.. birde istasyonda sosyallesme olsaydi ki cok basit bir pazar ya da bar yeterdi yani.

git allah git bombos bir uzay darlar basti elite de beni.. ha gene cok oynadim orasi ayri. bir 100 saate yakin dayanmisimdir..
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada Polygon baaayaaa uzunca Chris Roberts ve Star Citizen'ın hali hakkında bir makale yazmış;

http://www.polygon.com/features/2015/8/31/9211969/what-the-hell-is-going-on-with-star-citizen?utm_campaign=polygon&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
online dramadan beslendigim halde konu derek smart olunca artik ffs diyip kaciyorumda bu epicmis cidden

https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/14979-Chairmans-Response-To-The-Escapist

http://i.imgur.com/YQuKkpI.png

http://i.imgur.com/xCdwlO5.jpg

fefese, hala bikmadi millet su muhabbetlerden ya hep ayni isimler geziyor ortada lel
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...