Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 4

Sam

Öne çıkan mesajlar

Inquisition sunun 10 kati kotuydu. Sayfalarca methiyeler dizildi orada. Bu ayni dinamikler karsilastirildiginda inq ten daha iyi (hala rpg ogeleri olarak kotu oyun. Merak etmeyin, iyi demeyecegim. Kotunun iyisi diyecegim. Ortalama diyecegim). Ona ragmen inq o rezil hali ile bu forumda goklerdeydi bu yerin en dibinde.

Algi nasil ilginc bir olay
Sosyal ağlarda paylaş

30 saat fln oldu benim
sardı oynatıyor kendini, ana hikaye hoşuma gitti açıkçası gameplay combat falan da çok etkili
ama questler neymiş abi öyle yani kim yazdı lan bu diyalogları falan ya. hani quest içeriklerinin klişe olmasına laf etmem pek illa ki gidip x tane şey toplarız ama bunların hikayedeki yerleri aşırı kötü olmuş yahu. nasıl başarabiliyorlar bunu anlamıyorum.

angara

bu angaraların farklı galaksiden gelen bizlere olan kayıtsızlığı, hepsinin otomatikman ingilizce konuşması falan nedir yahu özellikle

Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

dandikse dandiktir ama kıyaslama yanlış. vs witcher 3 olmalıydı.

here's why

https://www.youtube.com/watch?v=0qvvmVpS3AA

tldw biri 18 saat mi ne, max 3 saat falan diyalog var, öbürü bilmemkaç saat, diyaloğu daha fazla vs

e niye sadece bu oyunda insanların gözüne battı
bilmem kaç saat skyrim oynadım bi kez bile ne biçim facial expression demedim
bu oyunun trailer'ında daha nolmuş la bunların suratına dediydim.

adamlar yanlış yapmış demekki bişileri.
Sosyal ağlarda paylaş

knox said:

stajyerlere yazdirmislar:D

dil olayi, universal translator surekli guncellenen aslinda hepsi kendi dillerini konusuyor :P

ulen üniversalin üniversi farklı :D

ben de baktım biraz internete fanboylar böyle açıklama çabalarına girmişler. tabi ki açıklaması budur yanlış bir açıklama değil ama güzel bir hikaye anlatımında buna yer verirsin. falan. ulan ben miyim senaryo yazarı ben mi düşünücem bunları.

öf yine de fanboyluk büyük kanser abi ya. şu salaklar yok mu eski star warstaki kötü sahneleri böyle ulvi sebeplerle açıklayanlar. onlar geldi aklıma. cringeden ensem kısalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

Cokomantis said:

dandikse dandiktir ama kıyaslama yanlış. vs witcher 3 olmalıydı.

here's why

https://www.youtube.com/watch?v=0qvvmVpS3AA

tldw biri 18 saat mi ne, max 3 saat falan diyalog var, öbürü bilmemkaç saat, diyaloğu daha fazla vs

e niye sadece bu oyunda insanların gözüne battı
bilmem kaç saat skyrim oynadım bi kez bile ne biçim facial expression demedim
bu oyunun trailer'ında daha nolmuş la bunların suratına dediydim.

adamlar yanlış yapmış demekki bişileri.

ya yapamadılarsa yapamadılar. bokum gibi bence de, orası ok. ben diyorum ki uncharted gibi 20 saatlik lineer oyunla kıyaslamak hatalı.
Sosyal ağlarda paylaş

%30 indirime girmiş. Bilmiyorum isteyen olur mu? PS4. :P

da2019, Andromeda Initiative'in size ihtiyacı var.

Aşağıdaki özel para puan kodunuzu PlayStation®Store'da girerek Mass Effect: Andromeda'yı %30 indirimle satın alın.*

Q9QRAHTBJC

Teklif, 6 Mayıs saat 01:59'da (TSİ) sona erecektir.

*Şartlar ve koşullar uygulanacaktır, görmek için buraya tıklayın.

Para puan kodlarının nasıl işlediğiyle ilgili ayrıntılar için buraya tıklayın.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
rezalet ea'in mass effect ismini bioware'in b takımına vermesiydi. core ekibi destiny clone dylan'u üzerinde çalışıyor şuan. planlı bişi gibi zaten season pass falan da yokmuş. kredileri zaten azdı, direk kaybetmişler şanslarını. battlefront 2'nin stüdyoya transfer olmuşlar.
Sosyal ağlarda paylaş

quarian arki free dlc olarak verseler keske :(

1.06 patchiyle yeni casual outfitler eklenmis oyuna
https://i.ytimg.com/vi/sdLVGXjWKtY/maxresdefault.jpg
https://thumbs.mic.com/NzQ2MWM2MDA4ZiMvWWpJVTBJU0Q1TE4yMUo2VUdmazc5S0c4anpRPS8weDA6ODQ1eDg4OC82MjF4NjUzL2ZpbHRlcnM6cXVhbGl0eSg3MCkvaHR0cDovL3MzLmFtYXpvbmF3cy5jb20vcG9saWN5bWljLWltYWdlcy9sZnlyZ2h4enNib2RmbGZqaXIxNnZubnFmdXVtenZ3Y3VmbmtqbngxaXp1cjRrcm9ocXVxZWF4dnVmY2MxZTVjLmpwZw.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...