Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

S.H.I.E.L.D. (2013) - ABC

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Dizide sevmediğim iki şey var:

1- Ekipte gereğinden fazla bilim adamı/teknoloji uzmanı var. Genelde bu tarz dizilerde bir tane böyle karakterle yetinilir. Bu dizide böyle üç karakter var. Bu fonksiyon için sadece Skye yeterdi, Fitz ve Simmons hiç olmasalar veya rolleri çok geri planda olsa daha iyi olurdu.

2- Dizinin tamamen karanlık olmasını beklemiyorum, neticede Marvel film evreninin bir uzantısı. Ama ajanları fazla iyi kalpli yapmışlar. Coulson patlayıp pek çok kişinin ölümüne neden olabilecek adamı öldürmeyi bir seçenek olarak bile düşünmek istemiyor, Ward ölümüne dövüştüğü adam uçaktan düşmesin diye kolunu tutuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Yine bakma orda az adam vurmadılar illa ki bi öldürme muhabbeti dönücek. Ama yanılmıyosam koskoca spiderman çizgi dizisinde bile çok nadir adam ölüyodu ki uzuuuun seneler devam etmişti.

Onun dışında dizide marvel olmasının verdiği bi süperlik var ama çok net bir durum var ki aktörler iyi değil. Dizide ne zaman coulson bişi yapsa veya nick fury çıktığı sahne falan dizi bana çok zevkli geliyo , ne zaman tırt karakterler var rezalet geliyo.

Hani iron man 1 güzel filmdi , çıkart robert downey jr. ı , beni koy , kimse izlemez tırt film olur.

O yüzden herşey konu veya yazar yönetmen falan değil , karakterlerle de alakalı biraz. Bunlar süper kahraman değil bi kere :D Koyarsan 3-5 süper kahraman olağandışı yetenekli karakter iyi aktörlerle beraber , konusu yazarları yönetmenleri bütçesi sağlam yapım , iyi aktör sırtlar diziyi. Az mı sırf karakteri için izlenen dizi var piyasada? House da olay House değil miydi? O adamı alıp koy şimdi çocuklar duymasına , izletir.
Sosyal ağlarda paylaş

Disney, dizi ailecenek izlenebilsin diye çok kasmış bence de. Kötü değil bence dizi ama böyle devam ederse yalan olabilir.

Dizide gereksiz bir müzik kullanımı var birde. Hiç durmuyor. Hep bir epic müzik. Rahatsız edici.

Karakterler de harbi çok sıradan ya. Bide scientist böyle anlatmaya çalışırken olayı Ward "In English!" dedi ya orda kapatasım geldi diziyi sdf

Dizi herkese hitap etsin diye o kadar uraşıyorlar ki kimse seyretmeyecek bu gidişle. 2. bölümü 8 milyon kişi seyretmiş.

edit: karakterler daha düzelir diye umuyorum. Whedon dizilerinde hep başta meeh geliyor karakterlerde sonra alışıyor insan. Buffy ile Dollhouse'da öyleydi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...