Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni başlayanlara bilgiler.

Densiz

Öne çıkan mesajlar

Marty said:

herkes onu istiyo, "herkesi kesicem, reskill yapicam" diye de. kendi basina 2 kere gelse oyunu birakir bunu isteyenlerin yarisindan cogu.

olay reskill yapacam zua zua değil bu bir mmo ise her an diğer insanlar la etkileşim içerisinde olmak. gruplaşma yeteneğinin bir istekten çok zorunluluk olması, lvl kasmanın bambaşka bir zevkinin olması vs.

UO'dan sonra da open world pvpsi olan yığınla oyun oldu, düşük seviyelilerin ganglenmesini engelleyecek bir newbie sistemi ile gayet de olabilir bir şey bence.

Çok az bir kesim belki böyle bir şeyden hoşlanır belki ama oncadan serverdan sadece 1'inde bu deneyimi sunsalar hoş olurdu. O sunucu ne kadar dolardı orası muamma tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Mad_Wolf said:

lions arch orasi neresi ? :D

h ye basıp hero paneli aç, oradan pvp kısmına gelip "go to the heart of mists" tıkla. oraya girince doğrultusuna koştuğun zaman lion's arch gate ine giriyorsun, görürsün zaten. gerçi karakteri açtığında waypoint açılıyor mu direk lion's arch a bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

İlk defa Mists'e gittiğinde tutorial adasında başlarsın, tutorial'lar ile uğraşmak istemiyorsan haritada doğru kuzeye git ve merdivenleri tırman, orada teleport npc var, o seni kuzeydeki adaya ışınlar.
Orada iki yanında aslan olan bir gate var, o gate Lion's Arch Gate'i, oradan gidebilirsin.
Ayrıca Lion's Arch'tan bütün baş kentlere ve WvW kamplarına gene aynı şekilde teleporter var. Böylece her yere buradan gidebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

WvW'de zaten normal player kesince bile XP veriyor, drop düşüyor. Ayrıca defend ve attackları yaptıkça gene xp veriyor e coin veriyor. O yüzden item/xp/coin konusunda sıkıntı olmaz. Skill point içinde haritalarda skill challenge'lar var. Onları yapabilirsiniz. Yani tüm hayatını WvW'de geçirebiliyorsun teknik olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Beyler level olayını bitirmek üzereyim, armor setlerı badge karma vs.. bir iki sorum var yardımcı olursanız sevinirim.

- 80 olduğumda karma ve badge armor alınan tek yer WWW yer girdiğim yerdeki vendor mu ? Invader set dışında karmamı yada badge harcayacak vendor göremedim ?

-Lions A. orada bir kac ozel badge vendoru var,değişik setler satıyor.Nedir bunlar nereden düşer neye yarar.

-Badge gold yada karma ile alına biliyor mu ?

Kısacası gear hakkında bütün sorularım,yönlendirirseniz sevinirim nerede ne yapalım ne kovalayalım.Armor smith 378 oldu kasmaya devam ediyorum.

hah Weaponda ayrı dert :)
Sosyal ağlarda paylaş

Cute said:

Beyler level olayını bitirmek üzereyim, armor setlerı badge karma vs.. bir iki sorum var yardımcı olursanız sevinirim.

- 80 olduğumda karma ve badge armor alınan tek yer WWW yer girdiğim yerdeki vendor mu ? Invader set dışında karmamı yada badge harcayacak vendor göremedim ?

-Lions A. orada bir kac ozel badge vendoru var,değişik setler satıyor.Nedir bunlar nereden düşer neye yarar.

-Badge gold yada karma ile alına biliyor mu ?

Kısacası gear hakkında bütün sorularım,yönlendirirseniz sevinirim nerede ne yapalım ne kovalayalım.Armor smith 378 oldu kasmaya devam ediyorum.

hah Weaponda ayrı dert :)

1) karmayı istediğin yerde harcayabilirsin, badge'ler sadece wvw'de harcanıyor.

2) dungeon merchantlarını diyorsun sanırım. o token'lar dungeonların exploreable versiyonlarını yapınca geliyor. onlarla alabiliyorsun.

3) bildiğim kadarıyla hayır.
Sosyal ağlarda paylaş

Hmmm sağol Deno yani ben badge ile WWW nin içindeki vendorlardan sadece Invader set alabiliyorum başka seçeneğim yok doğrumu :) var ise nedir.

Karma klasik heart npcler dışında silah alabilecek sadece racial npcyi gördüm ondada weapon var,armor yok idi.

Gear kısmı kafamdaki sorun neyi nerede nasıl kovalamalı.Spvp ile ilgilenmiyorum pek.
Sosyal ağlarda paylaş

Biriktirdiğin karmalarla templelardan set parçaları alabiliyorsun, tanesi 42k karmaya geliyor. Templelar straits of devastation, malchor's leap ve cursed shore'da. Zaten oraları açınca haritada büyük miğfer gibi, çan gibi işaret göreceksin. Eventler yapıldıkça buradaki vendorlar aktif oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...