Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni başlayanlara bilgiler.

Densiz

Öne çıkan mesajlar

Yani eksik yan olarak ne gördüğüne bağlı. PvE ile ilgili hiç bir şeyin benim için önemi yok diyorsan aklıma tek gelen skill point için challengelar. WvW'den skill point alma yöntemi var mı bilmiyorum, eğer yoksa WvW'de skillerini açmak için mecburen PvE'deki skill challenge'ları yapman gerekebilir.
Achivementlar var harita ve heart tamamlamalı ama mesajından anladığım kadarıyla senin için en önemli şey PvP. Dolayısıyla skill point olayını halledersen ve daily'leri WvW'de tamamladığından emin olursan PvE'ye geçmene gerek kalmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani sirf PvP icin oynuyorum denilebilir. O warhammer online tarzi public quest area olayi super aslinda da ona bile sabrim kalmamis benim.

Skill challenge nedir bu arada?

Ha bir de bu Vista olayi nedir pembe ucgenler var haritada Undiscovered Vista, gidiyorum o bolgeye hic discover edilesi bir sey yok.

Ilk defa hic instructions filan okumadan bir MMO'ya atladim, baya noob sorular sanirim ;0
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

Yani sirf PvP icin oynuyorum denilebilir. O warhammer online tarzi public quest area olayi super aslinda da ona bile sabrim kalmamis benim.

Skill challenge nedir bu arada?

Ha bir de bu Vista olayi nedir pembe ucgenler var haritada Undiscovered Vista, gidiyorum o bolgeye hic discover edilesi bir sey yok.

Ilk defa hic instructions filan okumadan bir MMO'ya atladim, baya noob sorular sanirim ;0

Skill challenge senin fazladan skill point kazanmanı sağlıyor. O bölgedeki verilen görevi ya da tokatlayacağın adam kimse gidip işini yapıyorsun alıyorsun puanı.

Vista bölge içerisindeki harita açıyor sana ekstradan exp alıyorsun bir de.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...