Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

silah falan bulma isi tamamen sans. hayatta kalman da ne kadar dikkatli olsan da yine cok buyuk sans faktoru var.
fenerle baslayip 1 saat hic olmeden cantayi full doldurdugum da oldu, 5 dakkada 2 karakterle birden oldugum de oldu. hatta simdi oldu sonuncusu da.

buyuk sehirler de cok buyuk risk. campos ozellikle. daha sehire giremeden sniperla vurulabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

15$ olayını görünce aldım bende.

şimdi: normal seçersek karakteri, karakter 24 saat kilitleniyor ölünce.
hardcore seçersek, herşey gidiyor dımdızlak doğuyoruz doğrumu?

normalde ölünce normal süre ile 1 saat karakterin ölü kalıyor.
hardcore'da tamamen ölüyor sanıyorum diablodaki gibi.

Bu arada Campos, Clearview vs. büyük risk. Bugün ilk defa airport'a gittik 3 arkadaş ile, burada adam gibi hiçbirşey bulamadık, Boulder City'de kıt bir yer ilginç şekilde, otoyoldaki tünel süper bir yer, neredeyse her gidişte taramalı vs var ama şu ana kadar neredeyse her gidişimde öldürüldüm, çok gelen var oraya.

Genelde benim gördüğüm aksiyon kuzeyde oluyor.. Güney daha sessiz gibi..
Sosyal ağlarda paylaş

Kaldırır ya makine. Ben laptopda çift ekran kartlı intel hd + radeon hd 6450 ile medium'da çalıştırdım akıcı bir şekilde. Medium diyoruz ama o kadar da kötü değil.

Oyuna 3 arkadaş mikrofonlarla başladık. Alttaki fabrikamsı safe zone'un arkasından uzun bir yürüyüşün ardından bir kasabamsı yere geldik en alttaki yer yani. Neyse ben açtım dürbünü bi baktım bir zombi anormal şekilde koşuyor. Bu demektir ki birileri vardı. Durun komutu verdikten sonra yavaşça kasabaya ve haliyle kurbana sokulduk. Derken kuzenim olacak sahış açık alanda zombiyle güreşe girişince ne pusu kaldı ne bişey. Ben de kurtarayım derken zombi ile ilk mücadelemde elimdeki çekici münasip bi yerime yedim. Daha sonra diğer deneyimli arkadaşımız kurbanı kesti, o da züğürt çıktı kurşun vardı bir tek.

Kısaca güzel la oyun, haritanın tamamı açılsın daha güzel olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

off demin bi nightvision, bi silencer, bi forward grip, bir kobra, bir guerilla chest, 2 sigsauer tüfek, 1 g36, 1 blazer, 250 stanag mermisi, 1 alice back kaybettim sonra geri almak için girdiğimde 4 charımla 8 civarı tüfek kaybettim :) şimdi gönül rahatlığı ile uyumaya gidebilirim
Sosyal ağlarda paylaş

RRa said:

off demin bi nightvision, bi silencer, bi forward grip, bir kobra, bir guerilla chest, 2 sigsauer tüfek, 1 g36, 1 blazer, 250 stanag mermisi, 1 alice back kaybettim sonra geri almak için girdiğimde 4 charımla 8 civarı tüfek kaybettim :) şimdi gönül rahatlığı ile uyumaya gidebilirim

Vurmasaydın beni korurdum seni :D
Sosyal ağlarda paylaş

abi safe zone a giderken 3-4 kişiye rast geldim :( bide adam safe zone sınırındaydı heralde 2 şarjör boşalttım hiç bişi olmadı adama.safe zone a kaçayım bari dedim kaçamadan vurdular :(.

ondan öncede bi adam itemleri yere bırakıp bi eve girdi.önce adamı sonrada yere bıraktığı eşyaları aldım :P sanırım dupe yapmaya çalışıyordu.onu öldürdüğüm gibi biri daha geldi oda öküz çıktı 50 mermi attı birini bile tutturamadı ben 4 mermide indirdim adamı :P ondanda 4 tane pompalı 2 tane semi m4 çıktı oda dupeciydi heralde
Sosyal ağlarda paylaş

dur şimdi hatırlamaya çalışıyorum olay nerde koptu diye, birincisi evet yanlış informasyon sonrası kazayla seni öldürmem başlattı diyebiliriz, 1 kişi eksik yakalandık... ha sonra derene post officei göstermek için yerimi terk ettim, orada 2.zincir kırıldı, arasın ordan döneyim yerime derken adam arasla beni vurunca, önünüzde sizi koruyacak kimse kalmadı. yani bizim teknikte böyle birşey yaşanmaz aslında ama 1 kişi zincirin kopmasına neden olursa, olay kopuyor
Sosyal ağlarda paylaş

RRa said:

valla şuan tüm karakterlerim öldü aynı kapışma hala devam edio. 45dakka filan oldu rahat ilk başlangıç anından sonra.
bikaç farklı grupta var şehirde ölen diğer karateri ile girio büyük ihtimalle.

2-3 kere lootu toparladım en son ölen karakterde sadece bi sig sauger kalmıştı 9mermili onu ölmeden önce havaya sıktım,kalanını alan kaçmış :p
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaş bu nasıl iş , canlı kalamıyorum oyunda resmen.
Survival skill = Zero , hamlamışım iyicene, Zombilerin karnını doyuruyoruz.
Dolu serverde Playerler gebertir bizi ,boş servere girip takılıyorum item filan toplarız diye, orada da zombie lere yem olmaktan kurtulamiyorum.
Zombie lerde mubarek ,Usain Bolt gibi koşuyor , antrenmanlı Zombie.

Bir de sorum olacak bu kuş ,böcek,rüzgar,su sesi ve benzerlerini kapatmanın(diğer sesleri kapatmadan) bir yolu var mı ?

ciddi ciddi başım şişti kuş böcek sesinden.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...