Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

bi cünüplük var ya

haritanın üst kısmını full gezdim resmen.bakmadık köy kasaba market bırakmadık.hatta yolda arkadaş buldum onla gezdim.diabloda da böyleydi.milelt 2 dolanır legend düşürürdü hemen.bana saçma sapan sdfds

bandajdan başka bişi bulamadık.marketler falan sömürülmüş yine tabi sds

aslında oyunun güzel kısmı bu tabi.olması gereken.ama millet silahları cukkaladıgı için haytta kalabilmek için silah arıyor insan hemen.
Sosyal ağlarda paylaş

GreenPeace77 said:

red bence silah lootlamamış olamazsın sadece aldığın loot la geri dönmede sorun yaşıyosun muhtemelen yanılıyormuyum ?

2 kişi tünel de bekleseniz 30 dk yeter, oltaya çok balık takılıyo orda >:D<
3-4 rifle oldumu glob inv de yeterli gerisi geliyo zaten

geri dönmeye calısmadım hiç safe zone u diyorsan.ben ne bulursma bulayım gezmeye devam ediyorum sdfs

bu yuzden sık öldüm ztn.global e item depolamanın bi önemi yok benim için şuan.

devamlı gezdiğimden ve gezdiğim yerlerin çoğu hopping kurbanı oldugundan bayıyorum sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Airport'ta bir tane sniper öldürdüm. Ama adamı öldürmem tam 45 dk sürdü nerdeyse. Kamplamış kayalıklara , geleni indiriyordu Airportta. Oranında baya bir geriden çıkışı var. O kadar yolu sürünerek gittim ve adamın arkasına geçtim. Vuracağım zaman kalbimin sesini duydum resmen :D

Droplar : VSS (Sniper Rifle) + (60 Ammo)
M16 + 200 ammo
NightVision helm
Range Track (Mesafe ölçme zımbırtısı)
2 adet pistol + 2 tane mag
Slincer (susturucu)

Oyun bitmiştir benim için :D Nirvanaya ulaştım !!

Edit: Bu adamlar bu kadar weapon u nerden buluyor ya.. Range Track + Silincer falan nedir abi :D
Sosyal ağlarda paylaş

janis said:

Airport'ta bir tane sniper öldürdüm. Ama adamı öldürmem tam 45 dk sürdü nerdeyse. Kamplamış kayalıklara , geleni indiriyordu Airportta. Oranında baya bir geriden çıkışı var. O kadar yolu sürünerek gittim ve adamın arkasına geçtim. Vuracağım zaman kalbimin sesini duydum resmen :D

Droplar : VSS (Sniper Rifle) + (60 Ammo)
M16 + 200 ammo
NightVision helm
Range Track (Mesafe ölçme zımbırtısı)
2 adet pistol + 2 tane mag
Slincer (susturucu)

Oyun bitmiştir benim için :D Nirvanaya ulaştım !!

Edit: Bu adamlar bu kadar weapon u nerden buluyor ya.. Range Track + Silincer falan nedir abi :D

abii o ölen adam kendini camdan felan atmıştır heralde asdgfa.ben çekici kaptırdım diye üzüntüden kahroldum adamın halini düşünemiyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...