Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2013

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

abi siz mi beceremediniz. ben mi bir ayarı filan açıp easy mode a dönüştürdüm anlamadım.

sivas ligde deli gidiyor. onun dışında sorun çıkmadı.

fb ile oynuyorum. ilk şl eleme maçınca vaslui ile oynadım geçtim, Feyenord çıktı. ilk maç deplasmanda 2-2, sonraki maç içeride 6-0 kazandım geçtim. real madrid, man city, bi takım daha bi de ben gruba düştüm. Madrid ile içeride 1-1, man city ile de deplasmanda 2-4 kazandım. 1-0 dan çevirdim hem de.

hani hiç pro filan da değilim FM konusunda.

sizin yazıları okudukça diyorum acaba bir ayar mı vardı diye?

bu arada krasiç resmen eziyor karşısına kim gelirse gelsin. adam her maç iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

zaten fb ve gs diğer türk takımlarıyla karşılaştırınca aşırı güçlü, kolay gelmesi ondandır. ama şl'de nası öyle rahat yenmişin ben de anlamadım. benim bjkyle ikinci senemde şl'de atletico madrid geldi, topun ceza sahasında falcao'yla buluşması bile yetiyo gol yememe. güçlü takımlarla çekişmeli bi mücadele bile olmuyo, anca 2.lik, 3.lük mücadelesi veriyorum.

bide bi tek benim mi dikkatimi çekiyo bilmiyorum ama maç motorunda hala çok bariz buglar var. oyuncular üstlerine gelen toptan uzun süre kaçıyolar (özellikle defans oyuncusunda olunca karşı forvet çok rahat pozisyon yakalıyo). statlarla da alakalı değildir çünkü en üst takımlarda bana karşı yapıyo bu hataları.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun şu an ciddi biçimde kırık durumda, buglar ve maç motoru problemleri çok can sıkıyor. Şöyle sağlam, kapsamlı bir yama ile en iyi menajerlik oyunu ünvanına yakışacak hale dönmesi de kolay olur; yeter ki üzerinde çalışılsın. Biraz zamana ihtiyacı var, tahminen yılbaşı döneminde 2. büyük ve beklenen o yama gelir. O zamana kadar FIFA 13'te Career mod ile devam edeceğim...
Sosyal ağlarda paylaş

resmen harika oynuyor takımım. şl gruplarda real madrid ile 10ar puanla 1-2 yiz. 3. man city. 4. de başka bi takım işte.

ligde 1. sıradayım.

moraller iyi, sakatlıklar çok yok, cezalar yok.

gençlerden salih, recep bi de bi sol bek var 18 yaş altında. şl de oynattım sırıtmadılar resmen.

bende neden böyle abi sizde o kadar feciyse?

hayır bi de bildiğin fm noobuyum aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

şlden bende 1. çıktım manuyu ve reali yendim falan ama benim derdim o değil, bir maçta korner atıyoruö krasiç kornerden gelen topa vurdu kendi kalemizi doğru sonra koşmayı bıraktı durdu yerinde arkadan gelen adam geldi aldı topu gol attı efendim başka bir maçta kuyt aldı topu sağ kanatta rakip kalenin oradan bizim aut çizgisine kadar koştu böyle saçmalıklar gören varmı başka bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

AscAnsio said:

Oyun şu an ciddi biçimde kırık durumda, buglar ve maç motoru problemleri çok can sıkıyor. Şöyle sağlam, kapsamlı bir yama ile en iyi menajerlik oyunu ünvanına yakışacak hale dönmesi de kolay olur; yeter ki üzerinde çalışılsın. Biraz zamana ihtiyacı var, tahminen yılbaşı döneminde 2. büyük ve beklenen o yama gelir. O zamana kadar FIFA 13'te Career mod ile devam edeceğim...

topic açıldığında "boşuna para vermeyin şu oyuna" diyince kızmıştı millet.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...