Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2013

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

ahah tam 15m vermişim. ilk hazırlık maçında s.inan yerine gayet başarılı oynadı adam. ve gs deli gibi bütçe veriyo biraz saçma geldi bana. ilk sezon 2 ile başladı ilave 10 verdi. ikinci sezon ya 25 ya 35 verdi. 3. sezona başlıyorum ve 47m mi ne verdi. euro bi de. ama yabancı sınırından parayı nereye saçıcam bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

maçlar çok yoğun bi de şansa böyle oldu ya. normalde sakat vermiyodum hiç. türkiye kupası + lig + cl biraz sarstı :( 3 sezondur antrenman yoğunluğunu depiştirmedim, farklı bi şey de yapmadım.

neyse ki ölüm kapanıp 0-0a yattım. deplasmandaki maçta da şansım olursa toparlarım 1 aya falan durumu diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray ile oynayan arkadaşlar, selcuk inan dan nasıl verim alıyorsunuz. Adamı ortasahada deep lying playmaker/support olarak oynatıryorum, geri pas atmaktan başka hicbirsey yapmıyo. biraz agility olsa ileri taşıcak topu ama adam arkasını donene kadar 3 adam basıyo, bu da mecburen topu defansa atıyo direk... Adamın ozellikler de iyi hani harcıyomuyum acaba, central middlefield ya da advanced playmaker mı yapsam?
Sosyal ağlarda paylaş

abi şu topun arkandan yuvarlanarak kaçması cok ama cok sınır bozucu birşey top cook yavas sekilde gidiyor senin adam 5 saniye donup kalıyo . yeni update'le düzeliyormu bu ? sıfırdan oyun acmak gerek o yüzden birakamıyorum ama artık sabrımın sonuna geldi...

Bildiğin topu bırakıyor adam ki rakip alsın kaleci ile 1 e 1 kalsın. Başka izahı olamaz...
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler steam versiyon oynuyorum ama bugun save'm den devam edeyım dedım sezon başlangıcı friendl maçım var bragayla tıklıyorum teams are warmıng up diyor kalıyor öyle oyun, 20dk beklersem steam serverları ile bağlantı yok diyor.Çözemedim gitti, facepack+logo pack yüklü hiç birşey yapmadım oynuyordum missler gibi :S :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...