Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sword Art Online

Sam

Öne çıkan mesajlar

9 çok iyiydi. boss fight filan bayağı güzeldi.

Ama böyle protagonist chosen one gibi olmuş kendiliğinden çıkan başka kimsede olmayan dual wield skilliyle epic level combosuyla filan boss sololama olayını hiç sevmedim (ki normalde 50 kişi raid yaparken bile planlı programlı gidiyolar, taktik yapıyolar filan, bu bodoslama dalıp sololadı resmen).
SAO nun en çekici yanı doğal karakterleriydi, protagonist tek başına ortalığı dağıtıcaksa anime kendini bayağı bozar.

Bir de;

ahahahahahahahah

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
shounen temalarına uyuyor. max 100 level olunan yerde 90 küsür level karakterler işte. 2 yıl aion kassan o ilk çıktığı grindfest halinde o levellara çıkarsın. zaten ilerde zorlanmalar, ölümler de olacak.

öyle aşırı bir oplik yok bence sistem içinde. 95 level karakter gidiyor 55. katın bossuna tek atıyor yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

öle olsa zaten Kaede bu topicde olmazdı şu an

lan izlemiyorum ki
hani mary sue neyse de gary stulardan nefret ederim böyle kaze no stigmatadaki gibi eğlenceli karakterler değilse

siz tabi daha ilerde olucak asspulları bilmediğiniz için saf saf izliyorsunuz "aman canım oyunda kimsede olmayan skill elemanda var nolcak" diyerek
Sosyal ağlarda paylaş

kimde ne varmış merak ettim
çünkü bildiğim kadarıyla kiritodan başka kimsede üstüne bastırılarak söylenen unique skill yok

araştırdım unique skill olayını da meğer daha betermiş. keşke dediğim gibi asspull verselermiş ahah

KIRITO IS MORE SPECIAL THAN YOU
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...