Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sword Art Online

Sam

Öne çıkan mesajlar

a.h takılan kitleden bir kişiyi bile tanıtmadılar. meslek falan gördük de jew ruhlu, oyundan çok a.h ile ilgilenen bir karaktere hasret bıraktılar bizi :(

kirito "hayvan gibi para biriktirdim" izlenimi vermişti bir bölümde. daha bayağı para bulunması lazım cebinde (solo player olarak kendine yaramayan silahları da -muhtemelen zenci blacksmith aracılığıyla- sattığını düşünürsek...)
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ben gerçekten bu alayına atar, topuna gider plot armordan yoruldum, town of beginnings'de Mary Sue'ya animenin başında aslında delikanlı cocuklar olarak sunulan Army bebelerini Thug yaptı, dövdürdü falan.

Bi ayarsız, gittikçe otaku pandering'e döndü, maksat forced romance olsun figürler satılsın.
Sosyal ağlarda paylaş

bir de onca olan şeye rağmen kiritonun üstüne çıkmak için etekleri geriye doğru çekerken "arkanı dönmeyi düşünme bileğ" tarzı bir şey demesi...
ve bu kız kirito "beraber kalak mı panpa" deyince eve alıp hemencecik soyunan kız. ayrıca aynı durumda balık tutan yaşlı adama el salladığını da unutmayalım ( burayı yanlış hatırlyor olabilirim ) oturmuyo ya bu tarz hareketler.
Sosyal ağlarda paylaş

PastorOfMuppets said:

Yok ben gerçekten bu alayına atar, topuna gider plot armordan yoruldum, town of beginnings'de Mary Sue'ya animenin başında aslında delikanlı cocuklar olarak sunulan Army bebelerini Thug yaptı, dövdürdü falan.

Bi ayarsız, gittikçe otaku pandering'e döndü, maksat forced romance olsun figürler satılsın.

army cıkalı 4 bölümmü ne oldu be. o zamanda ökzü olu öküz zerg uild olarak sunuldu zaten adamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence eğlenceli bölümdü hoşuma gitti.

Yanlız öteki armynin guild masteride tam malmış. Kendini silahsız dungeouna kadar nasıl kitletmiş tuzak olurda bu kadar olmaz. Sonra silahsız derken itemler çantada nasıl olsa pickpocket olmadan nasıl görecek karşıdaki silahın olup olmadığını.

kızın çıkardığı kılıçta büyük ihtimal legendary item di. Droplamadı ama bişi :D

GM panelde önce kendimi editlerdim herhalde ama muhtemelen fark edilip silinirdi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...