Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sword Art Online

Sam

Öne çıkan mesajlar

bayağı iyi gidiyor ya, hayli eğleniyorum izlerken. :)

3

acımadan kıyım devam ediyor. 2 bölümde fate sezon 1'de ölenden fazla insan öldü lol.

inspect yok who yok, nasıl oyun yaptınız diye sorarlar adama.

klein ve ekibi de boş değilmiş, ciddi ciddi world first guild'i dövdüler mi ne oldu ahah

sandık mimic çıkacak diye bekledim, o da olsaydı ayakta alkışlayacaktım. combat başlamış hs kasıyor akıl fikir. tanklar da tek yedi artık vendor beyazı mı giymişler ne olmuş.

Sosyal ağlarda paylaş

accel world 8. bölümdeyim tavsiye ederim bunu beğendiyseniz.

lvl 48 adam olmuş bizimki ama adam olamamış, hala lvl 20 adamlara bırakıyo liderliği. hadi anladık sevmiyosun ama arada hatadan dönder bari. nabşit ölsünler de loot bana kalsın mantığında bilinç altında. shield + mace de güzel kombinasyon ayrıca pek bi sevdim. guild evi almaya giden adamdan da haber gelmedi asdfasdfğşaskdf wipe yedik deseydi en azından bizim nörd.

Sosyal ağlarda paylaş

Lelouchshiba said:

lvl 48 adam olmuş bizimki ama adam olamamış, hala lvl 20 adamlara bırakıyo liderliği. hadi anladık sevmiyosun ama arada hatadan dönder bari. nabşit ölsünler de loot bana kalsın mantığında bilinç altında. shield + mace de güzel kombinasyon ayrıca pek bi sevdim. guild evi almaya giden adamdan da haber gelmedi asdfasdfğşaskdf wipe yedik deseydi en azından bizim nörd.

geldi haber

"bütün parti wipe yedi ben hariç" deyince gleader kendini uçurumdan attı. :(

bizim warhammer gleader olsa hayatının şamarını yerdi orda, charını silerdi ehueh

Sosyal ağlarda paylaş

3. bölüm çok güzeldi ya. Basit shounen gibi dümdüz gitmiyo bayağı güzel işlemişler hikayeyi.

3

Diğerleri önemli değil de kıza üzüldüm bayağı. Bir de Kirito nun uğraşıp res item kazanıp kızı kurtaramayacağını öğrendikten sonraki ifadesi filan feciydi.

Klein da bayağı sağlam geliyo yalnız, kılıç sallamayı beceremeyen adam yardırmaya başlamış eheh^^. Diğer guild bayağı testisli gözüküyodu, bayağı da kalabalıklardı ona rağmen kayıpsız dövmüşler. Ama orada diğer guildi biçtiler mi yoksa kaçırdılar mı onu anlamadım.

Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

Lelouchshiba said:

geldi haber

bizim warhammer gleader olsa hayatının şamarını yerdi orda, charını silerdi ehueh

ben o kısımda yeğenimle uğraşıyordum sadece aşağı atlamasını falan gördüm. oymuş demek teşekkürler. abi bir de herif lvl 48 herkes öldükten sonra tek başına biçti hepsini ama insan hiç mi bir şey demez ya trap çıkınca seyretti bildiğin ölümlerini. böyle adamı party'e almam ben. dövesim geldi çocuğu.

Sosyal ağlarda paylaş

Lelouchshiba said:

Sam said:

Lelouchshiba said:

geldi haber

ben o kısımda yeğenimle uğraşıyordum sadece aşağı atlamasını falan gördüm. oymuş demek teşekkürler. abi bir de herif lvl 48 herkes öldükten sonra tek başına biçti hepsini ama insan hiç mi bir şey demez ya trap çıkınca seyretti bildiğin ölümlerini. böyle adamı party'e almam ben. dövesim geldi çocuğu.

hesapta işte bunuda lvl 20 sanıyolar ama adam 48 haliyle kesememeleri gereken yaratıkalrı kesebiliyolar. oo superiz la diye gaza gelip tehlikeli tuzağa düşüyolar işte.

Sosyal ağlarda paylaş

gerçek son

asspull dedi şimdi öyle olamz.
oyunda bir item bulacak zamanda geriye gidecek. sonra gene epic server nuke ball itemı ile millet kitlenmeden once pat diye herkesi dc edicek

yada guilty crown gibi olur. gm bu adamın kız arkadaşıymış oyun yüzünden yüz vermiyo diye adamı oyuna kitlemiş millleti öldürmüş.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...