Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sword Art Online

Sam

Öne çıkan mesajlar

ya şimdi forumda insanlara "sus" demek saçma bir olay ama

hakkat sus yani kaede

bir tane mmo anlatan anime çıktı, zevklene zevklene izliyorum, doomsayerlık yapma bi zahmet

bir tanecik item buluyorlar seviniyorlar

yemek pişirip yiyorlar ve buna seviniyorlar falan

ben sırf level kasabilmek için 500-700 item craft edip o itemlerı sildiğim mmo oynadım zamanında. bir tane itemın insanın yüzünde gülücük oluşturması, iki yeni insanla tanışmanın keyfini falan yeniden yaşatıyor bu anime. anlatabiliyor muyum? büyüdük ve değişti dünya. =/

asspull, chosen one falan vız geliyor yani. =D
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel başladı ama sonrasında kabak tadı verdi. Keşke daha çok böyle entrikalar, guildlerin birbirine kazık atmaları şeklinde dönseydi hikaye, mage, priest gibi classlarda olsaymış iyi olurdu.

Dungeon olayı üzerinde pek yoğunlaşamıyorlar. Boss fightlar çok yalan, Hele 10.bölüm ile iyice meh havası verdi.

Yinede izlenebilir.

Çok güzel malzeme var ellerinde ama potansiyeli kullanamıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

10

kirito vader olcakti iste adsffads

pedofil abimizin olayda superdi, yasida var zaten belli UO dan yetisme, paralyze i basip kesti, duvar cekip vortex filanda atabilirdi asdfdsf

bi ara nebulada ole meshur bug vardi, millet an ex por sorunsuz atana kadar magery kasiodu, ne diminishing return vardi nede damage yiyince cozuluodu, tek buyu ile pvp yapiodun

oyun zaten wow ile uo kirmasi bisi ama gittikce daha cok uo ya benzemeye basliyor, nasil ozlemisim sole sandbox mmoyu yaaa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...