Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Summer Sale 2012

OsManiaC

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

Crusader Kings serisine DLC'lerle beraber 17.5 dolar verilir mi, birisi bana bunu söylesin. Güzele benziyor emin olamadım.

o kadar tutmaması lazım, 12,5$ zaten collection. geri kalan dlc'ler de 3,5 olması lazım. şarkı dlc'leri esgeçilebilir.

2012'nin BENCE en iyisi oyun. gene paradox'un (kendi ürettiği) en iyi iki oyunundan biri.
sabonis said:

sam sağolsun cevap verdi ama "bilemedim" dedi :D

şuna kesin bir cevap verebilecek biri var mı. EU veya Civ falan kadar detaylı mı yoksa biraz daha basit mi bu oyun?

valla eu3'ü 45dk'de kapayıp bir daha bakmadıysan muhtemelen ağır gelecektir, daha basit ama %20 filan daha basit denebilir herhalde. yine aynı tarz temelde. civ'ler zaten anaokulu oyunu onları paradox oyunlarıyla kıyaslamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

spompas said:

max payne 3 alinmasi gerekirmi nasıl bi oyun?

q8400
gt560
8 gb ram

en iyi görüntüde oynarmıyım?

msaa açamazsın. 1-2 ekstra şey daha düşürmen gerekebilir belki ama en kritiği msaa. onu açınca çok katlanıyor sistem ihtiyacı max payne 3'te.
Sosyal ağlarda paylaş

güzel oldu. grimrock işi halloldu, bi de from dust kapattım. bu sene baya ucuza kapatcam sezonu. nıhahahahah. şu an ilgilendiklerim:

Splice / Snuggle Truck / Samorost 2 / Offspring Fling! / Capsized / Culpa Innata / Pineapple Smash Crew / Indie Game: The Movie

en yükseği $5 bişey. almak isteyen olursa inventory'den bişiler yaparız dediğim gibi, mesaj atın inventory'yi yolliyim. mjx.
Sosyal ağlarda paylaş

girdi şimdi indirime

ya o değil de arkham city indirime girer mi ya
alsam mı diyorum aradan çıksın
of yine bi ton oyun aldım oynamıyıcagım halde

from dust
toy soldiers
ac:r
batman arkham asylum(bitirdiydim zaten dursun ama)
portal 2
ck sword of islam (en son ruler dlc çıktıgında azıcık baktıydım oyuna aylar oldu ellemedim)

bi de üstüne arkham cityyi mi katsam diyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...