Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blacklight: Retribution

aente

Öne çıkan mesajlar

ya ben bu oyunda bazı şeyleri anlamıyorum. adam çok uzaktan smg ile çok iyi nişan alıyor, bir kurşunda öldürüyor (headshot değil) ben ise assault riflela uzaktan sıkıyorum sıkıyorum beceremiyorum.
yakından denedim, adamın tam kafasına nişan alıp ateş etsem de işlemiyor mermiler.
bu silahların ateş mekaniğini izah edecek varsa güzel olur. çözemedim bir türlü.

bazen çatır çatır indiriyorum adamları, ama çoğunlukla 1 hp kalıyor adamda, ya kaçıyor ya öldürüyor...

bazen de değdiği an 30-40 damage over time veren mermiler çıkıyor. bunlar satılıyor mu markette, unlock felan mı etmek gerek?
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

ya ben bu oyunda bazı şeyleri anlamıyorum. adam çok uzaktan smg ile çok iyi nişan alıyor, bir kurşunda öldürüyor (headshot değil) ben ise assault riflela uzaktan sıkıyorum sıkıyorum beceremiyorum.
yakından denedim, adamın tam kafasına nişan alıp ateş etsem de işlemiyor mermiler.
bu silahların ateş mekaniğini izah edecek varsa güzel olur. çözemedim bir türlü.

bazen çatır çatır indiriyorum adamları, ama çoğunlukla 1 hp kalıyor adamda, ya kaçıyor ya öldürüyor...

bazen de değdiği an 30-40 damage over time veren mermiler çıkıyor. bunlar satılıyor mu markette, unlock felan mı etmek gerek?

bir kurşunda öldüremez smg ile lol, full hp'deysen. bolt action hariç hiçbirşey öldüremez tek kurşunda.

mekaniklik olay işte o spread ve recoil value'lar önemli, onları olabildiğince düşüreceksin. yoksa dağa taşa sallarsın paso. güzel premade silahlar var bunların düşük olduğu, regulator ve fortuna'yı şahsen tavsiye ederim.

incendiary şarjör o dediğin, hem unlock etmek hem satın almak lazım. %70 direct, %40 dot. şahsen dot'u anlamlı bulmuyorum böyle uzaktan vur-kaç filan yapılmıyorsa. yakın mesafede o işleyene kadar alır adam dotçuyu.
Sosyal ağlarda paylaş

incendiary sadece bolt actionda anlamlı yoksa evet esprisi yok hiç.

spread min, sılahtan cıkan ilk merminin ne kadar istabekli olduğu, max basılı tutarsan -tahmin ediyorumki- 5-6. mermiden sonra ne kadar istabetli olucağı.
recoilde her mermiden sonra silah ne kadar sapıtacak mesabı işte.

mesela spread min combat rifle için cok önemli, spread max o kadar önemli değil, recoil ise coooook önemli. nasılsa max spread'e ulasıcak kadar abanmıycaksın sılahla, ama tek vurusta kimseyi öldüremiyceğin için recoilin az olmalıki ardı ardıan vurabilesin.

submachinele yakından takılacaksan, spread min'in cok önemi yok nasılsa uzağa ateş etmiyceksin ama spread max cok olmamalıki basılı tutabilesin, aynı sekidle recoilde cok olmamalı.

vs vs vs mantığı bu işte o statların.
Sosyal ağlarda paylaş

sorma ya, acayip anlamsız bir silah olmuş yani. premade en düşük recoil ve spread'lisini aldım, dağa taşa gidiyor her kurşun. bir de default hali olsa artık tavanı filan taratacak herhalde. hayır ne dmg iyi, ne rof iyi, ne birşey. şarjör desen tamburalı takabiliyorsun diğerlerine, o da özel değil. maksatları neymiş tasarlarken merak ettim.

şu anda sırta takmak için cloaking mi, kalkan mı yoksa reviver mı alsam hesabını yapıyorum, karar veremedim hala. kalkan varken ateş ediliyor mu onu anlayabilsem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...