Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blacklight: Retribution

aente

Öne çıkan mesajlar

5 dakika bakar silerim düşüncesiyle indirdim. Fakat (beklediğiniz cümle gelmeyecek). patch in 2 saatde %1 olduğunu görünce aynen kapattım. Netde bakındım bir dünya insanda aynı problem varmış. Oyunu yeniden indirecekmişim asdfklşifgdghfsdfgasdfdfgfgghsfd. Ya zaten bu firma o kadar tırtki. Market için kafa patlatmaktan, launcher sorununu düzeltmemişler :P

ek: sildim (netde manual patch felan filan geyikler var ama onuda 1.0 dan 1.1 e diye koymuşlar, sonrasındada yeniden patch yapacak sanırım. Yine aynı nane. Üstelik patch boyutuda 2.5gb). 8.5gb boşa indirdim, olmayacak şey için birde 2.5 daha indirecemde felanda. Bu devirde bozuk launcher kaldımı ya. Peh!. Ne kadar dandik ne kadar illet bir firma bu perfect world!
Sosyal ağlarda paylaş

• 11 ay sonra ...
bir ara deneyip ısınamamıştım.

son birkaç gündür canım fena fps çekiyor. 2-3 oyun denedikten sonra en son bunu denedim. fast-pace en iyi f2p fps bu sanırım. stabil, mm düzgün, customization baya geniş. modlar güzel.

alışması en az 2-3 saat alıyor ama. oynayan var mı hala patide? öyle çerez arada sırada girip çıkıyorum.

titanfall alacaktım, öyle aman aman oynamayacağım için hiç parayı çarçur etmeyim dedim. fix niyetine 2-3 hafta götürse yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...