Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blacklight: Retribution

aente

Öne çıkan mesajlar

p2win yok çünkü parayla alınabilen (zen) non-cosmetic herşey oyun içi parayla da (gp) alınabiliyor perma. gözümden kaçan birşey yoksa çok oynayarak para basana denk olabilirsiniz blc gibi görünen o ki.

günlük kiralama 200gp isteyen alet 5000gp'ye filan perma alınıyor yani, her maçta 200 kazanıyorsunuz ortalama. 25 maç filan yapıp bir tane zırh parçası filan alabilirsiniz perma. makul sayılır.
Sosyal ağlarda paylaş

en son bi oyun oynadım Sam'e ve Cuce'ye karşı,
5 kill 15 death mi ne bitti oyun.
Freu diye bi herif vardı feci uyuz oldum. adamın çok uzağından göremiyceği bir yerden ateş ediyorum, çat bir döndü direk salisesinde bulup headshot çekti. adamın 8 killi vardı o 8 killi de bendendi, adam başka kimse öldüremedi hehe.

bi adam görüyorum mesela, yakın mesafeden tüm şarjörü üstüne boşaltyorum, geri dönüp bir kere ateş ediyor (headshot değil) ölüyorum.
kill cam'den bakıyorum, adamın 1 canı kalmış, ama ölmemiş. en az 5 death'im böyle oldu. silahlarda customization etkisi mi nedir bilemedim. daha hiç silah almadım oyunda.

bi de v'ye basınca çıkan "wallhack" ekranı sonrasında tuşlar lag yapıyor herhalde. bir yerde tam yan odamda cuce'nin olduğunu gördüm. hemen v'ye bastım adamı taramaya başlayayım dedim, tuş basmadı öyle aptal aptal zıpladım karşısında lol.

bi yerde de sam'in tam arkasından gittim, yanındaki bir adamı öldürdüm. reload edip sam'e dalayım derken vurdu beni, sonra bi de utanmadan öldürdüğüm adamı kaldırdı, "fuuuuuu" çektim orda :P
takım arkadaşını kaldırmak çok önemli bişi oyunda, bazen öyle tipler görüyorum, sadece cesetleri kaldırarak oyunu çevirebiliyor. sam de öyle bi medic olmuş demek ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

p2win yok çünkü parayla alınabilen (zen) non-cosmetic herşey oyun içi parayla da (gp) alınabiliyor perma. gözümden kaçan birşey yoksa çok oynayarak para basana denk olabilirsiniz blc gibi görünen o ki.

günlük kiralama 200gp isteyen alet 5000gp'ye filan perma alınıyor yani, her maçta 200 kazanıyorsunuz ortalama. 25 maç filan yapıp bir tane zırh parçası filan alabilirsiniz perma. makul sayılır.

bu kiralama oalyı cok iyi işte. tribestaki gibi 1 ayda 1 silah almıyosun alıncada beyenmeyip elinde patlatmıyosun.
al dene bikac mac beyenırsen direk al. 1 günlük kirada oldukca ucuz.

bide lvl atladıkca zaten bi sürü ıvır zıvır acılıyo 3 günlük kulalnım süresiyle, herbişeyi deniyosun az cok.
zen'in (gercek para) gp (oyunda kazandığın)'ının onune gectiği tek yer, daha lvl'ının yetmediği itemları zenle direk alabiliyosun lvl beklemeden.
Sosyal ağlarda paylaş

zen'le xp ve gp bonus alma gibi olaylar var apb usulü, en mantıklısı onu almak olur herhalde birşeye para verilecekse.
Bone said:

en son bi oyun oynadım Sam'e ve Cuce'ye karşı,
5 kill 15 death mi ne bitti oyun.
Freu diye bi herif vardı feci uyuz oldum. adamın çok uzağından göremiyceği bir yerden ateş ediyorum, çat bir döndü direk salisesinde bulup headshot çekti. adamın 8 killi vardı o 8 killi de bendendi, adam başka kimse öldüremedi hehe.

parti yapılıp girilebiliyor, değişik takımlara dağıtmıyordur belki öyle girince. emin değilim ama.
said:
bi adam görüyorum mesela, yakın mesafeden tüm şarjörü üstüne boşaltyorum, geri dönüp bir kere ateş ediyor (headshot değil) ölüyorum.
kill cam'den bakıyorum, adamın 1 canı kalmış, ama ölmemiş. en az 5 death'im böyle oldu. silahlarda customization etkisi mi nedir bilemedim. daha hiç silah almadım oyunda.

altı çizili nedenden ötürü. premade silah al günlük 200gp.
said:
bi de v'ye basınca çıkan "wallhack" ekranı sonrasında tuşlar lag yapıyor herhalde. bir yerde tam yan odamda cuce'nin olduğunu gördüm. hemen v'ye bastım adamı taramaya başlayayım dedim, tuş basmadı öyle aptal aptal zıpladım karşısında lol.

açılır açılır kapanmıyor anında, 1sn filan süre geçiyor. çok yakında adam olabilir hissi varsa açmamak lazım.
said:
yerde de sam'in tam arkasından gittim, yanındaki bir adamı öldürdüm. reload edip sam'e dalayım derken vurdu beni, sonra bi de utanmadan öldürdüğüm adamı kaldırdı, "fuuuuuu" çektim orda :P
takım arkadaşını kaldırmak çok önemli bişi oyunda, bazen öyle tipler görüyorum, sadece cesetleri kaldırarak oyunu çevirebiliyor. sam de öyle bi medic olmuş demek ki.

aynen öyle, o reviver hediye pakedinden çıktı ama süresi bitince de alacağım sanırım. gerçi aynı slotta başka kritik olaylar da var, sırta takılan alet slotu. reviver takımın sağa sola dağılmasını önlemek için iyi özellikle.
Sosyal ağlarda paylaş

server gidip geliyor arada, bugün 2-3 kere gitti geldi.

valla apb'deki gibi burada da hemen her silah iş yapıyor gördüğüm, sanırım oradaki gibi bir tek lmg kötü gibi. çok abartmışlar spread'i. :/ ben burst rifle beğendim şimdilik, assault'tan iyi iş yapıyor uzun menzillerde. dar alanda adam kovalamazsam sorun olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

incerdiary ammo'lu bolt actionlar tek vurusta öldürüyo headshota gerek durmadan... bayık bi durum olmus. zaten vurup cekiliyoalr, 2 sn sonra ölüyosun dottan.

bıde alısınca heavy assault cok daha keyifli assaulttan, en azıdnaın absılı tutmuyosun. yalnız permanent olarak alamadım heavy assault'u.
Sosyal ağlarda paylaş

%12 armor 200hpyim ole armor helm falan deistirmedim almadım hiç. onunda üstümü gerekiyo oneshotlanmamak için koldan bacaktan?

yok yanı oyun bölede olabilir sorun değilde, normal mermi oneshotlamıyo incendiary oneshotlıyo. hadı nromal silahlar olsa insta öldürmediği içöin sneın bı sansın oluyo dersin incendiary ammonun dez avantajıda o güzel buda zaten, ama botl actionda bi esprisi yok bu dez avantajın.
Sosyal ağlarda paylaş

200hp zaten default, 250'ye çıkabiliyor tabii run speed vs'den ödünç vererek.

incendiary evet %110 olması bakımından bolt action'da 180+18, modifikasyonlarla 200'e çıkabilir ama. yiyip yaşamak için hp veren zırh tercih edilecek yani veya hp injector alınacak dot öldürmeden heallanmak için.

ya da cloaking açıp predator gibi gezeceksin, sanırım en garanti o heh. bütün bunlar yüksek lvl ve pahalı çözümler tabii.

ha bu arada launcher'dan facebook connect ile like yapınca günlük 150gp alabiliyorsunuz. günlük premade silah (200gp) bedavaya geliyor sayılır. (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...