Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lol vs Dota

maivresnon

Öne çıkan mesajlar

Abi sen ırkçılığı aklın sıra savunan bir adamsın, kalkıp da karşındakine saldırmaktan ya da git buradan demekten başka bir şey üretecek kapasiten olmadığı belli. O yüzden ben sana bir şey öğretemem zaten.

Ben kimseye buraya matchmaking hakkındaki fikrini yazmasın demedim. Aynı adamlar dönüp dönüp aynı şeyleri yazıyor. Bu da baydı.

Yenildiniz, stres yaptınız, üzüldünüz mü aç bir topic yaz oraya paşalar gibi istediğin kadar. Çünkü buraya matchmaking kötü diye 10 kere yazınca topice bir şey katmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

eldar said:

Abi sen ırkçılığı aklın sıra savunan bir adamsın, kalkıp da karşındakine saldırmaktan ya da git buradan demekten başka bir şey üretecek kapasiten olmadığı belli. O yüzden ben sana bir şey öğretemem zaten.

Ben kimseye buraya matchmaking hakkındaki fikrini yazmasın demedim. Aynı adamlar dönüp dönüp aynı şeyleri yazıyor. Bu da baydı.

Yenildiniz, stres yaptınız, üzüldünüz mü aç bir topic yaz oraya paşalar gibi istediğin kadar. Çünkü buraya matchmaking kötü diye 10 kere yazınca topice bir şey katmıyor.

YANLIŞ VE HAKSIZ.
SORDULAR SENİ
NEREDESİN?
Sosyal ağlarda paylaş

Ya gençler sizde sakin olun biraz tamam benim üstüme düşmezde, biriniz iyi diyor biriniz kötü diyor iyi eyvallah konu nereden çıktı nereye geldi kişiselleştirmeyin şu sorunları bu kadar. Dotanın şuan zaten sistemi tam olarak oturmuş değil e lol desen o kadar kötü değil yinede vs. hayır budur yani bu çevirip çevirip tekrar tekrar tartışmanın ne lüzumu var? en sonunda birbirinizi kırıyorsunuz, adres istiyorsunuz. Tartışmak var, tartışmak var, bu sizin yaptığınız resmen horoz dövüşü gibi bir şey kimsede çıkıp bir şey demiyor herkes izliyor eğleniyor maşallah.

Gerge garbage'a mı atıyorsun kilitliyor musun abi görünce şunu napıyorsan yap.

Ving sende sus salak salak ortalığı karıştırma, varsa söyleyeceğin bir şey söyle, yoksa git garbagea pis adam.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...