Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lol vs Dota

maivresnon

Öne çıkan mesajlar

Sparkcaster said:

kızların oynayabileceği kadar skill seviyesi gerektiren oyunu forumda savunmak
heheheheh

abi o UFF TTEEMO CHQ TTLI YHAAA AY SHKRRR SHEEY diye oynayan kızı bile gerçekten rusa tercih ederim.

akıl alır gibi değil ruslar. lolde yine iyi kötü 10 oyunda 1-2 tane güzel oyun falan olduğu oluyor.

dotada 250 oyunda 2-3 kere düzgün oyun çıktığını gördüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Jim_E_Rustler said:

Edebi skill 2/10 oldugu için ne demek istediğini anlatamaman okuyanın suçu değil.

LoL'de counter yok demen de dünyada okudugum en aptalca şey.

Baya baya aptalca çok üzgünüm.

klavyesinden çıkan 2 kelimeden biri yabancı sözcük olan birinin edebi "yeteneği" değerlendirmesi takdire şayan
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

Sparkcaster said:

kızların oynayabileceği kadar skill seviyesi gerektiren oyunu forumda savunmak
heheheheh

abi o UFF TTEEMO CHQ TTLI YHAAA AY SHKRRR SHEEY diye oynayan kızı bile gerçekten rusa tercih ederim.

akıl alır gibi değil ruslar. lolde yine iyi kötü 10 oyunda 1-2 tane güzel oyun falan olduğu oluyor.

dotada 250 oyunda 2-3 kere düzgün oyun çıktığını gördüm.

abi işte rusa yapçak bişey yok, anlatamıyoruz aptal valve ve fanboylarına.
burda kapıştırdığımız oyunların mekanikleri,
yoksa bana kalsa hon dota2 den daha iyi sadece rusların olmadığı bir matchmakinge sahip olduğu için bile
Sosyal ağlarda paylaş

abi cidden komik bu herif.alnımdan damar falan fırladığı yok sıcak çikolata içerken atıyorum bu postu.

ve evet lol de "hard" counter olayı yok.kimse hard kelimesini görmedi mi yoksa bilerek mi yapılıyor bilmiyorum.sen gidip irelia karşısına early burst ü var diye renekton alarak "eheheh counterladım" diyebilirsin ama birçok renektonun ireliadan dayak yemişliği vardır,kendimden biliyorum evire çevire döverdim renektonları

ama dotada işte rikinin karşısına slardar gelirse rikinin oyuna tutunması o kadar zor ki(bak imkansız demiyorum ama lol e oranla çok zor)
Sosyal ağlarda paylaş

Gizli said:

abi cidden komik bu herif.alnımdan damar falan fırladığı yok sıcak çikolata içerken atıyorum bu postu.

ve evet lol de "hard" counter olayı yok.kimse hard kelimesini görmedi mi yoksa bilerek mi yapılıyor bilmiyorum.sen gidip irelia karşısına early burst ü var diye renekton alarak "eheheh counterladım" diyebilirsin ama birçok renektonun ireliadan dayak yemişliği vardır,kendimden biliyorum evire çevire döverdim renektonları

ama dotada işte rikinin karşısına slardar gelirse rikinin oyuna tutunması o kadar zor ki(bak imkansız demiyorum ama lol e oranla çok zor)

Yorick var. bütün topları counterlıyor
Sosyal ağlarda paylaş

ya işte ben honu ortalamanın üzerinde oynuyodum. genelde böle 1650-1700 falan. 1750 üzeri mmr hiç görmedim hatta hani hiç çıkamadım.

lolde ranked atmadım doğru dürüst mesela ciddiye alamıyorum o kadar dfhdfjhj. bak çok seviyorum lolü 1 senedir oynuyorum ama yani o kadar ciddiye alamıyorum.

dota'yı bu arada baya seviyorum bi problemim yok yavaş olması ve ruslar olması dışında. ama dotayı yargıladığım şey yeniliklerin hepsine kapalı olmaları gerçekten. hon ne kadar güzel işler yapıyordu. getirdiği hero conseptleri falan muhteşemdi direk.

ha ne var honla lol arasında lol getirdiği hero op oluyo 2 hafta sonra nerf yiyo. honda 1.5 ayı buluyo nerf yemesi o sıkıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

bide şey var tabi akşam dokuzda onda eve gelmişim kafam beynim ölmüş. giriym bi lol atayım daha yatkın geliyor bana.

niye? daha iyi olduğu için değil ki nefret etmeme rağmen lol oynayan insanlardan yine de bir rus değiller ya. en azından yani rus değiller yani.

dotaya giriyosun. takımda genelde biri afk ve low prio'da değilim yani. veya rus adam kesinlikle şey falan görmedim hiç hon'da en azıdnan şu mantık vardı herif öküzde olsa 'show your picks' deniyodu. ben dotada onu daha görmedim gerçekten. girip random 5 hero alıp oynanıyor.

ben şimdi buna maruz kalmak istemiyorum arkadaş yani. rusları attıkları gün dota oynamaya döneceğim
Sosyal ağlarda paylaş

Gizli said:

mesela lol heroları çok sıradan.dotada denge tüm heroların güçlü olmasıyla sağlanıyorken;lol de denge tüm heroların güçsüz olmasıyla sağlanıyor

Gizli said:

lol de birbirinin hard counterı-antisi olan fazla hero bulamazsınız(hatta hiç bulamazsınız).

iyiymiş bu meme çıkar ikisindende.
Sosyal ağlarda paylaş

belli bir seviyeye kadar ırk fark etmeksizin herkez kötü. Ruslarda ki problem sarhoş oynamaları. Düne kadar iyi oynayan birisi senin oyununda sarhoş oluyor. Oyun sırasında şarkı bile söylüyor :P
Yoksa zaten MM varken, yeni yetmeleri iyi oyunlara verecek değiller.

birde: suçu başkasında aramak kolaydır. Ayrıca, her zaman kötü şeyler hafızamızda kaldığından, böyle bir problem var. Açıkçası daha 25 win var, takıma ruslar geliyor. 10 oyunda 3 kez kötü rus geldiyse "tüm oyunlarda rus geldi" düşüncesinde oluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ben tasımaktan sıkıldım mm tasıtmaktan sıkılmadı. artık yanıma adam gibi adam gelse de ben de oturup support falan oynayıp ulan adamlar da ne oynuyo diye izlesem.

boyle laflara hastayım yok sucu baskasında arıyomusuz yok onlara iyi rus geliyomus aslında mm in hatası degilmis herkesin kotu macı olabilirmis falan. E yeter lan herkesin kotu macı mı bana denk geliyo. son oynadıgım 10 15 oyuna baksın isteyen 3 kere bi lane i bos bıraktılar. Bos ya karsı safe lane i bos bırakıp uzun lane e 4 kis igelmeyi tercih ettiler. Bu da mı kotu oynamakla alakalı. Tinker alıyorum herif warlockla ortaya geliyo sonra killeri calıp vanguard falan yapınca BEN BUNUN ICIN MIDI ISTEDIM falan diyo. got oglanı bizim yaptıgımız kombatla oyun 9 - 0 baslamıs warlock degil de ne bileyim dal parcası olsan da ben zaten o oyunu kazanıcam. Ya da karsı takımda 4 carry var parcalıyoruz base e giricez hooop tum takım tek tek gidip feedlemeye baslıyo gel diyosun YOOOk ward koy gank yeme diyosun YOOOK. ben napam daha buna.
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

o zaman gelin güçlerimizi birleştirelim,birlik olalım.
ben paticigi tasımaya calıstım bi ara. hic gerek yok. vengeful a sy kasıp bu aslında carry diyenlerden baslayarak cok degisik adamlarla oynadım sonra abi ona o item yapılmaz oyle oynanmaz diyince mızıkcı aglak oldum. iste naviye falan parası neyse verip onlarla oynamak lazım anca oyle olucak heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...