Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lol vs Dota

maivresnon

Öne çıkan mesajlar

tartışmaya değecek bir oyun janrası değil.

bunu diyip lole falan giricem şimdi çünkü eğlenceli. bazen lolü bile çok ciddiye alıp sinirlendiğim falan oluyor.

genelde insanlara sinirleniyorum ama oyuna falan değil. ya ben ben başkasının hatası yüzünden yenilmek istemediğimden gidip futbol oynamadım hayatım boyunca kikboks yaptım tenis oynadım falan.

moba iğrenç birşey gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

biraz bana kendinden bahsetsene. kaç senelik üyeyim forumun ekmeğini hiç yemedim. (KELİME ESPRİSİ).

çok tatlı birine benziyosun

Adım ekmek 14 yaşındayım (ekmek yaşı) sağ dizime bakarak koşmaktan ve elma yemekten hoşlanırım. Gözlerim mavi.lol>hon>dota>dota2(gidişhata baya uydu absürdlük olarak.)
Sosyal ağlarda paylaş

lol gibi tırt bir oyun, bu kategoride nasıl en iyi olabiliyor?
ya bilmediğim bir şeyler mi var o oyunda. Sağlam oyuncuların videolarına felan bakıyorum yani... Ben mi çok tırt adama denk geliyorum twitch de. Aslında oyun aşırı iyi felan mı?

varmı 1-2 twitch linki. Kimi izleyeyim? Bu kadar sabit fikirli, ağır fanatiği görünce zorluyorum kendimi. Belkide sormayarak hatayı yaptım. Varsa 1-2 link atarsanız sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

açıkçası lol ü bende eğlenceli buldum. Cd lerin kısa olması, fazla yetenek kullanmak, base e beleş teleport üstüne 2 ayrı skill derken, uğraşacak çok şey var. Birde açıyorum lolü ilk levellarda, çatır çatır skillerle creep kesiyorum. mana hesabı yapmıyorum bile. bir sorun olursa tek tık base deyim, daha sonra teleport ile aynen geliyorum. kaybettiğim 10sn lik xp.
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

varmı 1-2 twitch linki. Kimi izleyeyim? Bu kadar sabit fikirli, ağır fanatiği görünce zorluyorum kendimi. Belkide sormayarak hatayı yaptım. Varsa 1-2 link atarsanız sevinirim.
top laner izlemek istersen wingsofdeath ve voyboy tavsiye ederim, zionspartan nadiren stream yapar. bunun dışında bir kaç toplaner daha var pro ama training amaçlı oynadıklarından genelde en iyi performanslarını göremezsin

jungler için oddone ve saintvicious, cloudtemplar, ayrıca xj9 biraz puşt olsa da bireysel olarak iyi oyuncudur, yine puşt ve iyi olarak iwilldominate var ki kendisi flame yüzünden perma ban yemiştir

ad carry olarak chaox, cop, doublelift, yellowpete var, aphromoo iyiydi ama yeni takıma geçtiğinden beri support oynuyor sanırım

mid laner olarak salce, nyjacky, froggen

support olarak stream yapan kim var bilmiyorum krepo ve xspecial dışında

linkleri koymaya üşendim googledan "nick twitch" şeklinde aratırsan bulursun muhtemelen
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...