Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Inferno solo nasıl gidiyor?

Astral

Öne çıkan mesajlar

Cute said:

Astral said:

<- Wizard

Build nedir ve hp dps çok zorlanmaman lazım.Beni bir tek immue + shield ve fast elite bayıyor dediğin gibi çekiyorum uzak köşeye ölüp devam ediyorum

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/wizard#laXSRO!aWf!caaYbY

phy all resistden yüksek resistler de 600 civarı prismaticsiz

yanlış hatırlamıyorsam damageım 22k

hp de 29 ya da 30 üzeri emin değilim.

tam bir kiter olarak oynuyorum mecburen yoksa ben böyle buildde oyun stili de sevmem ama diğer buildlerle act2de tutunamadım

pure dps işe yarıyor mu? senin build nedir

ps: galiba quote diye öm attım pardon.
Sosyal ağlarda paylaş

Predator said:

Yok mu inferno diabloya gelen zulüm bu resmen dh ile geldimde tam mükemmel bir oyun oynamak gerekiyor her şey tek attığı için. Kendi shadowum çok üzüyor beni :( Varsa gelenler 4 kişi parti kurup alalım resleye resleye keseriz 1 saate heh

solo kestim ben, image'e 2 taktik var çıktığında ya direk çok uzağa kaçıcaksın smoke+free vault ve 60 saniye içinde kaybolmasını bekliyceksin ki bu arada diablo çıktığında kiteladığın yerler çakışırsa işin zorlaşır yada biraz kitelayp başta dicipline biriktirip prepartionun cdyi bekleyip 3 smoke la kesiceksin. Diablo geldiğinde de prepartionu yapıştırcan. 3 kere bunu yaptığında bitiyor zaten phase2
Sosyal ağlarda paylaş

2. aşamada bir kere shadowu kesmeyi başardım sonra diablo geliyor ve aşırı teleport kullanıyor 2. aşamada sıkıntı orda. Vault ss falan derken 46 disiplini yetiremiyorum. Kaçmayıda denedim ama shadow absürd bir şekilde ekran dışında ok denk getiriyor bu sefer. Ortalama kaç denemede geçtin merak ettim ? Çok uğraşırsam olucak gibi ilk aşamayı geçmem zaten maks 3-4 dk alıyor ama sabrım yetmedi ondan varsa şöyle güzel ekipmanlı barbar monk falan tanklasın dövelim dfg
Sosyal ağlarda paylaş

Predator said:

2. aşamada bir kere shadowu kesmeyi başardım sonra diablo geliyor ve aşırı teleport kullanıyor 2. aşamada sıkıntı orda. Vault ss falan derken 46 disiplini yetiremiyorum. Kaçmayıda denedim ama shadow absürd bir şekilde ekran dışında ok denk getiriyor bu sefer. Ortalama kaç denemede geçtin merak ettim ? Çok uğraşırsam olucak gibi ilk aşamayı geçmem zaten maks 3-4 dk alıyor ama sabrım yetmedi ondan varsa şöyle güzel ekipmanlı barbar monk falan tanklasın dövelim dfg

40-50 deneme yaptım rahat ilk 10-15 denemenin yarısında phase 2 de yattım, 20-25ten sonra phase 1 de hiç ölmedim son 15 denemede 3 kere phase 3'de dalgınlıktan öldüm %5-10 larde falan wipe yedim, phase 2 ye alıştım ama 30-35 lerde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...