Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Inferno solo nasıl gidiyor?

Astral

Öne çıkan mesajlar

Kim ne kadar ilerledi?

Wizardım, inferno Act1'i normalmişcesine farmlıyorum
Leoric run 1 wipe, Butcher run bilemedin 2 wipe o da dikkatsizlikten falan oluyor.

Act2 deneyeyim dedim gearım da kötü değil. 3 quest yaptım 10 kere öldüm.. öeh.

Act2'de
634 fire resist %68 reduction'la mortar atan normal mobtan 17k yiyorum.
658 psy resist %69 reduction'la melee 2~3 shot da bayılıyorum.
Nasıl yapacağım act2 hiç bir fikrim yok açıkcası şu an.
Sizde durum ne?
Sosyal ağlarda paylaş

Mortara manuel-dodge yapıyor range classlar, bir sürü videosu var siz de öyle birşey deneyebilirsiniz. Gerçi yapanlar starcraftda roachın projectile attacklarını medivac load-dropla dodgelayan adamlar falan.

Invulnarable minionsun çok abuk komboları geliyor, onlara da birşey bulunur heralde er geç.
Sosyal ağlarda paylaş

dh ile act 2'de solo kanalizasyonda ilerliyordum bugün de şimdi grupla oynuyorum, belial bayağı kasardı herhalde solo denesem.

crimsonland gibi oynuyorum zaten act 2'de, onlar bana vurmadan ben onlara vuruyorum heh. ya 1 ya 2-shot dodge şansa gelmezse çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben 2 gün önce başladım inferno act1 butcher indridim işte ötesi yok :) hot fix gelmiş galiba ben başlamadan ondan önce bitiren bitirmiş.

ama şu an act 2~3~4 farmlayan adam var mı ? bilmemekle beraber olduğunu zannetmiyorum hatta hiç bir gearla mümkün olduğunu bile zannetmiyorum. AH'deki en gral itemları al topla gir deseler farmlanmaz şu an. çünkü deli gibi resist olduğu halde normal dandini packler bile bayıltabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...